نکسترو

جزئیات برگزاری نهمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد

جزئیات برگزاری نهمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل برگزاری نهمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ نمود.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، در این دستورالعمل که توسط دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی صادر شده، آمده است: شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور شناسایی و تشویق اعضای هیأت علمی، دانشجویان، دانش آموزان و فناوران این دانشگاه در زمینه های مختلف علمی، پژوهشی و فناوری «نهمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری فرهیختگان» را همانند سالهای گذشته به صورت یکپارچه و ملی برگزار می نماید.
دکتر دهقانی فیروزآبادی در این دستورالعمل تاکید کرده است: با عنایت به اهمیت موضوع، لازم است دبیرخانه هیأت امنای استان ها و واحدهای جامع مستقل، علوم و تحقیقات و نجف آباد با در نظر گرفتن نکات لازم در مورد اطلاع رسانی مبحث به اعضای هیأت علمی، دانشجویان، دانش آموختگان و علاقمندان اقدام و نسبت به معرفی برگزیدگان هر استان به دبیرخانه جشنواره اقدام نمایند. همینطور دبیرخانه استانهای دانشگاه آزاد اسلامی موظفند ضمن تشکیل ستادی بعنوان هماهنگی استانی جشنواره فرهیختگان (شامل رئیس واحد استان بعنوان رئیس ستاد استانی جشنواره، یک تا سه تن از معاونان پژوهش و فناوری یا معاونان علمی واحدها و یک تا سه تن از اعضای هیأت علمی صاحبنظر و برجسته در هریک از گروههای آموزشی)، نسبت به اطلاع رسانی، شناسایی و معرفی برترین تولیدات علمی و معرفی «برگزیده در هر بخش» همراه با سوابق و مستندات به دبیرخانه جشنواره اقدام نمایند.
برپایه این دستورالعمل، مهلت ارسال لیست برگزیدگان هر استان و مدارک آنها به همراه فرم های داوری، مستندات، امتیازهای ایشان و صورتجلسه ستاد هماهنگی استانی جشنواره فرهیختگان حداکثر تا تاریخ ۱۵ دیماه است. همینطور بازه زمانی بررسی مدارک و مستندات داوطلبان شرکت در جشنواره از فروردین ماه ۱۳۹۷ تا آذرماه ۱۴۰۰ است و برگزیدگان سالهای ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ جشنواره نمی توانند بعنوان برگزیده در همان بخش انتخاب و معرفی شوند. بدیهی است در سایر بخش ها امکان معرفی ایشان وجود دارد.
در این دستورالعمل تاکید شده است: در صورت انتشار کتاب با هر یک از ناشران بین المللی معتبر مانند Elsevier و Springer لازم است اصل کتاب به همراه فرم داوری برای دبیرخانه جشنواره فرستاده شود. دبیرخانه جشنواره صرفا آثاری را در داوری نهایی منظور خواهد نمود که مستندات و پرونده آنها به صورت کامل برپایه آئین نامه و دستورالعمل های جشنواره ارسال شده باشد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، برای دسترسی به فایل پرسش نامه ها، دستورالعمل ها، فرم های ارزیابی و سایر اطلاعات و اخبار در ارتباط با جشنواره، لازم است به سایت شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی به نشانی saha.iau.ir رجوع شود.
منبع:

1400/08/10
10:14:35
5.0 / 5
1026
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد