نکسترو
هسته پژوهشی زن، صلح و امنیت دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می كند

نشست زنان و بحران كرونا

نشست زنان و بحران كرونا

نكسترو: نشست مجازی زنان و بحران كرونا سه شنبه، 13 خرداد ماه ساعت 17 الی 19 انجام می شود.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، چهارمین برنامه از سلسله نشست های بین المللی استادان دانشگاه علامه طباطبایی که ویژه دانشگاهیان ایران و افغانستان است به زنان و بحران کرونا اختصاص دارد. در این جلسه که هسته پژوهشی زن، صلح و امنیت آنرا برگزار می نماید، دکتر حمیرا قادری، استاد دانشگاه و نویسنده و فعال حقوق بانوان در افغانستان درباره کرونا و خشونت مقابل زنان صحبت می کند.
همین طور دکتر رز فضلی، عضو هیئت علمی پژوهشکده فرهنگ پژوهی دانشگاه علامه طباطبایی با موضوع بازگشت به صورت های اولین قدرت و وضعیت زنان سخنرانی دارد. علاوه بر آن، مریم خاوری، مشاور مرکز سلامت روان مهاجر و دکتر اصلی عباسی، رئیس کارگروه حقوق بانوان، کرسی حقوق بشر، صلح و دموکراسی دانشگاه شهید بهشتی به ترتیب درباره لطمه پذیری روانشناختی جامعه مهاجر خصوصاً زنان و کودکان در شرایط کرونا و زنان و دختران در راه پاسداشت حقوق بشری در پاندمی کرونا صحبت می کنند.
در این جلسه، مقرر است دکتر آناهیتا سیفی، عضو هیئت علمی گروه مطالعات زنان دانشگاه علامه طباطبایی و ماندانا سجادی، دانشجوی دکترای روابط بین الملل به ترتیب درباره کرونا و چالش های امنیت انسانی با تاکید بر مسائل زنان و بررسی وضعیت رهبری زنان در رویارویی با بحران کرونا سخنرانی داشته باشند.
این جلسه مجازی، سه شنبه ۱۳ خرداد ماه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ برگزار می گردد.
1399/03/12
22:07:49
5.0 / 5
2502
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد