نکسترو
انجمن ترویج علم فراخوان داد

جذب مقاله در حوزه آینده پژوهی علم و فناوری

جذب مقاله در حوزه آینده پژوهی علم و فناوری

به گزارش نکسترو انجمن ترویج علم برای انتشار شماره تابستانی مجله خود که در شهریورماه سالجاری منتشر می شود، فراخوانی برای جذب مقاله با عنوان آینده پژوهی علم و فناوری در افق سده پانزدهم خورشیدی منتشر نمود.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، انجمن ترویج علم ایران در نظر دارد در اولین شماره مجله خود در سال ۱۴۰۰ به بررسی روند چالش ها و فرصت های کشور و راهکارهای پیشنهادی در راه نیل به آینده مطلوب در حوزه علوم، تحقیقات و فناوری با رویکرد ارتباط با جامعه را به محورهای زیر اختصاص دهد.
بر این اساس این انجمن فراخوانی برای جذب مقالات منتشر نموده است.
"ترویج علم، فناوری و نوآوری"، "اخلاق، علم و فناوری"، "نوآوری و توسعه"، "ارتباط علم و جامعه"، "رسانه ها در سده جدید"، "انواع نوآوری ها مانند نوآوری های اجتماعی، نوآوری های مردمی و..."، "انرژی، آب و محیط زیست"، "فناوری اطلاعات و ارتباطات"، "حکمرانی علم و فناوری و نوآوری"، "اقتصاد دانش بنیان"، "توسعه منطقه ای"، "توسعه اجتماعی -فرهنگی مبتنی بر علم و فناوری"، "ایمنی، مخاطرات طبیعی و تغییر اقلیم" ازجمله محورهای کلیدی این فراخوان به حساب می آید.
مهلت ارسال چکیده شامل هدف، روش شناسی و نتایج احتمالی پژوهش تا ۱۰ اردیبهشت ماه جاری و اعلام نتایج داوری چکیده مقالات ۱۵ اردیبهشت ماه تعیین شده است.
زمان اعلام نتایج داوری مقالات کامل ۳۱ تیر و مهلت ارسال نسخه بازبینی مقالات ۱۵ مرداد خواهد بود.
متقاضیان جهت شرکت در این فراخوان می توانند چکیده تفصیلی مقالات خویش را به آدرس ایمیل journal.tarvijeelm@gmail.com تحت عنوان "آینده پژوهی علم و فناوری در افق سده پانزده خورشیدی ارسال نمایند.
زمان انتشار شماره چاپ تابستان مجله ترویج علم شهریورماه سالجاری است.1400/01/17
12:40:57
5.0 / 5
1150
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد