نکسترو

برگزاری كنفرانس ملی تجهیزات و فناوری های آزمایشگاهی با حضور وزیر علوم

برگزاری كنفرانس ملی تجهیزات و فناوری های آزمایشگاهی با حضور وزیر علوم

به گزارش نکسترو مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم اظهار داشت: اولین کنفرانس ملی تجهیزات و فناوری های آزمایشگاهی با حضور مجازی دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در ایام ۱۳ و ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۹ به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار می گردد.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر عبدالساده نیسی با بیان این خبر اظهار نمود: این کنفرانس بزرگترین رویداد علمی - فناوری در عرصه ملی و در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی است که فرصت بی نظیری جهت هم اندیشی و تبادل تجربیات بین افراد آکادمیک و کارشناسان فنی تجهیزات را فراهم می آورد.

دکتر نیسی خاطرنشان کرد: در اولین کنفرانس ملی تجهیزات و فناوری های آزمایشگاهی، آخرین دستاوردها درمورد روش های اندازه گیری، سیستم های اندازه گیری، تجهیزات و سنسورها در تمام حوزه های علم و فناوری عرضه خواهد شد.

وی ادامه داد: محورهای اصلی این کنفرانس شامل عرضه آخرین نوآوری ها درحوزه تجهیزات پیشرفته، تجهیزات و سنجش های آزمایشگاهی در حوزه علوم پایه و مهندسی، پزشکی، سلامت، کشاورزی و دامپزشکی، نفت وگاز، فناوری های نانو و میکرو در تجهیزات و سنجش آزمایشگاهی، روش های پردازش سیگنال و تصاویر در سنجش آزمایشگاهی، سیستم های جمع آوری داده های علمی، داده های بزرگ و مقیاس سنجی، روش ها و سیستم های سنجش غیرمخرب، نظریه و سیستم های اندازه گیری، روش های سنجش در زمان واقعی، سیستم های سنجش اپتیک و فیبر نوری، تجهیزات و سیستم های لیزری و پلاسما و روش های مدیریتی نوین در آزمایشگاه های علمی است.

دکتر نیسی تصریح کرد: همزمان با این کنفرانس ملی، چهارمین نشست سالانه مدیران امور آزمایشگاه ها و کارگاه های تخصصی دانشگاه ها و مراکز پژوهش و فناوری عضو شبکه آزمایشگاه های علمی ایران (شاعا) هم برگزار می شود.
منبع:

1399/12/12
21:26:43
0.0 / 5
1165
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد