نکسترو

فراخوان ارسال مقاله به كنفرانس دو سالانه مطالعات ایران معاصر

فراخوان ارسال مقاله به كنفرانس دو سالانه مطالعات ایران معاصر

نکسترو: کنفرانس دو سالانه «مطالعات ایران معاصر» آبان ماه سال 1400 برگزار می گردد و مهلت ارسال مقاله به این کنفرانس دهم اردیبهشت 1400 است.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، این کنفرانس توسط دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران و انجمن علمی مطالعات جهان برگزار می گردد.
محورهای دائمی این کنفرانس «سیاست و اقتصاد ایران» و «جامعه و فرهنگ ایران» و محور اختصاصی این جلسه «رویکردها و روش شناسی مطالعات ایران» است.
بگفته دبیرخانه این کنفرانس؛ باتوجه به رشد سریع و هدف مند برنامه های مطالعات خاورمیانه و ایران شناسی در دانشگاه های جهان و برگزاری کنفرانس های مطالعات ایران در سایر کشورها به ویژه اروپا و ایالات متحده به شکل مستمر و با اهداف سیاسی متفاوت، برگزاری کنفرانس دو سالانه مطالعات ایران معاصر توسط دانشکده مطالعات جهان از اهمیت خاصی برخوردار است، چونکه موجب می شود خیلی از ایران پژوهان از سراسر جهان به ایران سفر کنند و بتوانند با مدرسان، پژوهشگران و محققان ایرانی از نزدیک آشنا گردند و تبادل اطلاعات کنند.
این آشنایی میتواند هم در حوزه روش تحقیق، امکان ارتباطات گسترده تری را بین ایران و پژوهشگران ایرانشناسی در سایر نقاط جهان فراهم آورد و هم برای آنان فرصتی برای دسترسی مستقیم و دست اول به منابع مطالعاتی بوجود آورد.
پژوهشگران می توانند برای ثبت نام و ارسال مقالات به دبیرخانه این کنفرانس به آدرس https: //iranianstudies.ut.ac.ir/ مراجعه کنند.
منبع:

1399/12/09
23:53:18
0.0 / 5
1150
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد