نکسترو
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری خبر داد:

افزایش ۴۰ درصدی فروش شركتهای دانش بنیان كشور

افزایش ۴۰ درصدی فروش شركتهای دانش بنیان كشور

ایرنا- معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اظهار داشت: شرکتهای دانش بنیان کشور سال گذشته ۱۲۰ هزار میلیارد تومان و سال جاری تا کنون نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد بیشتر فروش داشته اند.


سورنا ستاری عصر سه شنبه در حاشیه افتتاح ۹ طرح دانش بنیان در پارک علم و فناوری خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگاران در مشهد اضافه کرد: فروش دقیق شرکتها تیرماه سال آینده و زمانی که اظهارنامه مالیاتی آنها درمی آید مشخص می شود.
وی با بیان اینکه شرکتهای دانش بنیان را به اشکال مختلف حمایت می نماییم افزود: هم اکنون ۴۱ شرکت دانش بنیان در بورس حضور دارند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اظهار داشت: هر تعداد ساختمان به ما تحویل دهند آنها را برای جوانان تجهیز می نماییم و استارتاپهای کوچک را در مراکز نوآوری داخل و خارج دانشگاه مورد حمایت قرار می دهیم و تمامی فرآیندهایی که در حوزه تجاری سازی اتفاق بیفتد را پیگیری می نماییم.
ستاری اضافه کرد: توسعه کارخانه نوآوری مشهد همچون برنامه هایی است که طی چند روز آینده تیمها در آن مستقر می شوند و محلی می شود برای زایش شرکتها و محلی که یک جوان بتواند ایده خویش را به تیم و تیم را تبدیل به شرکت و کسب و کار خویش را راه اندازی کند.منبع:

1399/11/17
17:09:23
0.0 / 5
1167
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد