نکسترو

مهلت نام نویسی در فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا تمدید گردید

مهلت نام نویسی در فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا تمدید گردید

مهلت ثبت نام در پنجمین فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۹ تمدید گردید.


به گزارش روز شنبه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، با عنایت به درخواست مکرر مخاطبان، مهلت شرکت در پنجمین فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا تمدید گردید. متقاضیان می توانند با ورود به سایت رسمی مرکز راهبردی فناوری های همگرا در بخش فراخوان های نوآورانه نسبت به تکمیل فرم ثبت طرح اقدام نمایند.
فراخوان نوپا یک فرصت عالی برای استارتاپ های حوزه فناوری های همگرا فراهم می آورد تا با شرکت در دوره های آموزشی فراخوان، محصول و کسب و کار خویش را در حوزه فنی و بازار توسعه دهند و بعد از نگارش مدل کسب و کار خود، با سرمایه گذاران و مشتریان بالقوه آشنا گردند.
استارتاپ هایی که در فرایند داوری انتخاب می شوند، در جلسات راهبری برنامه شرکت خواهند کرد. در این جلسات نیازهای هر طرح بررسی می شود و متناسب با آن خدمات و حمایت های برنامه در اختیار تیم ها قرار می گیرد. اغلب تیم ها در ابتدای کار خود در دوره آموزشی اعتبارسنجی محصول (پیش شتاب دهی) شرکت می کنند.
برنامه نوپا به ارتقای فنی و بازاری محصولکمک و دریافت مجوزها و استانداردهای مربوطه را تسهیل می کند. هویت بخشی به محصول و شرکت از دیگر رسالت های نوپاهای فناوری های همگرا است که برای استارت آپ ها نیازی خطیر به حساب می آید.
طرح هایی که زودتر ارسال شوند شانس بیشتری برای جذب در مراکز حامی توسعه کسب و کار و شتاب دهنده ها دارند و در صورتیکه دیرتر ارسال شوند امکان دارد ظرفیت پذیرش آنها تکمیل شود.
۱۵ اسفندماه آخرین فرصت ارسال طرح است و به هیچ وجه قابل تمدید نیست. تنها طرح هایی مورد پذیرش قرار خواهند گرفت که اولا در حوزه فناوری های همگرا و انبیک قرار گیرند. ثانیا نمونه اولیه آماده در دست داشته باشند.منبع:

1399/11/05
22:17:56
0.0 / 5
1158
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد