نکسترو
دانشگاه آزاد اعلام كرد

مهلت ارسال طرح برای نهضت ساخت ایران

مهلت ارسال طرح برای نهضت ساخت ایران

به گزارش نکسترو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان از ایده ها و طرح های پژوهشی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در جهت «نهضت ساخت ایران» حمایت می کند.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر لیلا شکوهی، مدیر پژوهش و پایش باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اظهار داشت: این باشگاه از ایده ها و طرح های پژوهشی تمام دانشجویان دانشگاه آزاد در جهت «نهضت ساخت ایران» حمایت می کند.‏
وی با تاکید بر اینکه نهضت ساخت ایران محور کار همه دستگاههای در رابطه با بخش تولید کشور است، اظهار نمود: این نهضت یک کار ارزشی و به تعبیری امری مقدس در عرصه تولید کشور است که بدون شک آثار و برکات فراوانی برای آینده به همراه خواهد داشت.
مدیر پژوهش و پایش باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اضافه کرد: تحقق اهداف نهضت ساخت ایران ارزش افزوده برای تولیدات کشور بوجود آورده و یکی از مزیت های مهم آن ایجاد اشتغال برای جوانان خصوصاً افراد متخصص، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه است.
شکوهی افزود: باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در دانشگاه آزاد در جهت چشم انداز و مأموریت خود فراخوان طرح های تحقیقاتی و فناورانه دانشجویی (فطرت) زمستان ‏ 1399 را با عنوان ‏ "نهضت ساخت ایران" ‏ شروع کرد. مخاطب اصلی این فراخوان تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و همینطور اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان هستند.
وی محورهای پیشنهادی فراخوان نهضت ساخت ایران را کسب و کارهای آنلاین و شبکه ای نوآورانه، داخلی سازی محصولات و خدمات، اشتغال پایدار با ارزش افزوده، افزایش کارایی خدمات و محصولات و کسب و کار دانشجویی عنوان نمود.
وی تاکید کرد: مهلت ارسال پیشنهاد اولیه طرح به دفتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحدهای دانشگاه آزاد تا اول اسفند 1399 است.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت باشگاه به آدرس www.bpj.iau.ir مراجعه نموده و یا با دفاتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سرتاسر کشور تماس حاصل کنند.
منبع:

1399/10/16
00:01:34
0.0 / 5
1365
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد