نکسترو

هشتمین فراخوان پذیرش سرباز امریه پژوهش یار

هشتمین فراخوان پذیرش سرباز امریه پژوهش یار

به گزارش نكسترو پایگاه اینترنتی جذب نیروی امریه وزارت علوم با انتشار فراخوانی تاریخ آغاز ثبت نام جذب سرباز امریه پژوهش یار در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را اعلام نمود.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با هدف به کارگیری نیروهای متخصص با مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور جهت بهره‎مندی از خدمات آنان در امور پژوهشی و کار در آزمایشگاه ها به تشخیص معاونت پژوهش و فناوری از مشمولان واجد شرایط دعوت به همکاری می کند.
بر طبق این فراخوان به منظور ایجاد فرصت برابر و رعایت عدالت برای تمامی مشمولان وظیفه و دانش آموختگانی که تمایل به گذراندن دوره سربازی خود در چارچوب نیروی پژوهش یار امریه را دارند با داشتن برگه اعزام با تاریخ اول اسفندماه ۱۳۹۹ می توانند جهت اطلاع از اعلام نیاز استان ها، شرایط جذب و مدارک مورد نیاز از تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۹ لغایت ۱۸ آذر ۱۳۹۹ نسبت به ثبت نام در سایت امریه وزارت علوم به نشانی www.amriye.msrt.ir اقدام نمایند.
نتایج اولیه این ثبت نام جهت تایید یا رد درخواست در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۹ اعلام خواهد شد. تاریخ اعلام نیاز دانشگاه ها برای این دوره از دهم آذرماه ۱۳۹۹ شروع شده و تا تاریخ ۲۷ آذرماه ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت.
طبق اعلام روابط عمومی وزارت علوم، متقاضیانی که تمایل به گذراندن خدمت سربازی خود در چارچوب امریه را دارند بایستی در تاریخ مقرر شده نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک اعلام شده در سایت امریه وزارت علوم و تکمیل فرم های پیوستی اقدام نمایند تا درخواست این دانش آموختگان بر مبنای دارا بودن صلاحیت عمومی جذب در دستگاههای دولتی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بعد از کسب امتیاز لازم در مصاحبه تشخیص توانایی کار در آزمایشگاه و امور پژوهشی بررسی و از راه پنل ثبت نام متقاضی نتایج اعلام گردد.

منبع:

1399/08/18
13:37:19
5.0 / 5
1410
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد