نکسترو

اولین نمایشگاه مجازی دستاوردهای مقابله با كرونا افتتاح شد

اولین نمایشگاه مجازی دستاوردهای مقابله با كرونا افتتاح شد

اولین نمایشگاه مجازی (سه بعدی و دو بعدی) «جهش تولید و دستاوردهای مقابله با كرونا» با حمایت بلاعوض صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری و حضور ۴۰ شركت دانش بنیان شروع به كار كرد.


به گزارش خبرنگار دانشگاه وآموزش ایرنا، در این نمایشگاه مجازی که روز سه شنبه افتتاح شد، دستاوردها و توانمندی های ۴۰ شرکت دانش بنیان در حوزه مقابله با کرونا از قبیل اﺑزار و ﺗﺟﮭﯾزات ﺟراﺣﯽ، آﻧﺗﯽ ﺑﯾوﺗﯾﮏ ھﺎ، ﻣﺳﮑن ھﺎ، وﯾﺗﺎﻣﯾن، داروھﺎی ﺿد آﻟرژی، پیشرفت ها در حوزه درمان بیماری کرونا، ﺗﺟﮭﯾزات ﺑﯾﻣﺎرﺳﺗﺎﻧﯽ، داروهای بیمارستانی، کمک های اولیه و اورژانس، اتاق عمل، تکنولوژی پزشکی، ارتوپدیک و توانمندسازی ارائه شده است.
همچنین تجهیزات کلینیکی، محصولات دارویی، تکنولوژی آزمایشگاهی، پزشکی، مواد شیمیائی، پاک کننده و ضدعفونی کننده تجهیزات شستشوی و محصولات مرتبط، مواد شوینده و تمیز کننده خانگی و صنعتی هم در دو غرفه برپا شده، در معرض دید بازدید کنندگان مجازی قرار داده شده است.
در این نمایشگاه ۱۰ روزه، نرم افزار، اپلیکیشن و اتوماسیون در حوزه ﻣﺟﻼت ﺗﺣﻘﯾﻘﺎﺗﯽ در زﻣﯾﻧه ﭘزﺷﮑﯽ و دارویی توسط شرکت های دانش بنیان ارائه شده است.
تجهیزات کنترل آفات و محصولات مرتبط لباس کار و لباس های محافظ، دستگاه های خشک کن سرویسهای بهداشتی، پلاستیک زباله و دستمال های کاغذی، نظافتی و تصفیه کننده آب و هو، انواع ماسک، تجهیزات و ابزارآلات برای تمیز کردن، مراقبت و ایمنی از دیگر محصولاتی است که در نمایشگاه دستاوردهای کرونا ارائه شده است.
این نمایشگاه مجازی که به صورت سه زبانه (فارسی، انگلیسی و عربی) طراحی شده است، این امکان را فراهم می آورد که در شرایط همه گیری ویروس کرونا، نهادها و سازمان های خارجی و بین المللی هم با دستاوردهای شرکت های دانش بنیان ایران آشنا گردند و نیازهای خویش را در این عرصه با تاکید بر این توانمندی ها تأمین کنند.
بازدیدکنندگان می توانند با ورود به فضای نمایشگاه از محتوای دیجیتال هر غرفه شامل پوستر، عکس، بروشور و تیزر تبلیغاتی بازدید کنند و با محصولات و خدمات شرکت ها آشنا گردند. همینطور امکان برقراری ارتباط و برگزاری جلسه B۲B آنلاین با مدیران شرکت های حاضر در نمایشگاه هم وجود دارد.
این نمایشگاه از امروز ۲۹ مهر ماه تا ۸ آبان ماه سالجاری برپا است. بازدیدکنندگان داخلی و خارجی می توانند به صورت آنلاین با ورود به آدرس اینترنتی https: //www.inif.ir/corona-exhibition/
از این نمایشگاه بازدید کنند.منبع:

1399/08/03
10:55:48
5.0 / 5
1880
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد