نکسترو
در قالب خروجی یك طرح پژوهشی؛

وبینار از میدان تا میدانگاه

وبینار از میدان تا میدانگاه

به گزارش نكسترو مركز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با همكاری دانشگاه تربیت مدرس وبینار ˮاز میدان تا میدانگاه؛ نگاهی بر توسعه فضاهای عمومی در تهرانˮ را برگزار می نماید.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، این وبینار روز چهارشنبه، ۳۰ مهرماه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ با حضور علی اعطا، رئیس کمیته معماری و طرح های شهری شورای اسلامی شهر تهران، عبدالرضا گلپایگانی، معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران، محمدمهدی معینی و بابک شکوفی، ناظر علمی و احسان رنجبر و کوروش آصف وزیری مجری پروژه میدانگاه پیاده برگزار می گردد.
امیر شفیعی، مدیر مطالعات و برنامه ریزی شهرسازی و معماری مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران دبیری این نشست را بر عهده دارد.
این وبینار بخشی از خروجی طرح تحقیقاتی "مکان یابی میدانگاه پیاده در مناطق ۲۲ گانه تهران" است که توسط دانشگاه تربیت مدرس با مدیریت دکتر احسان رنجبر، عضو هیات علمی دانشگاه و نظارت مرکز مطالعات و برنامه ریزی و شورای شهر تهران در حال انجام می باشد.
طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، علاقه مندان می توانند از راه لینک اتصال وبینار به آدرس ‏https: //lablive.modares.ac.ir/b/ehs-gid-rzb با کد ورود ۰۵۹۵۸۵ در وبینار حضور یابند.
ظرفیت حضور در وبینار محدود بوده و بر مبنای زمان ورود انجام می شود.1399/07/29
23:26:32
5.0 / 5
1662
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد