نکسترو

حمایت صندوق نوآوری از حضور شركت های دانش بنیان در نمایشگاه انرژی افغانستان

حمایت صندوق نوآوری از حضور شركت های دانش بنیان در نمایشگاه انرژی افغانستان

نكسترو: شركت های دانش بنیان متقاضی حضور در نخستین نمایشگاه تخصصی انرژی (آب، برق، مخابرات) و خدمات فنی و مهندسی ایران در افغانستان می توانند تا 20 شهریور تقاضای خودرا برای حضور در پاویون شركت های دانش بنیان بوسیله سامانه غزال ثبت و از خدمات ویژه صندوق نوآوری و شكوفایی تا پنجاه میلیون تومان به صورت بلاعوض استفاده كنند.


به گزارش روز جمعه روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، بزرگترین نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران در افغانستان با حمایت وزارت نیرو از اول تا سوم مهر ماه با هدف آشنایی فعالان بخش فنی و مهندسی ایرانی با پروژه های قابل اجرا در افغانستان انجام می شود. شرکت های دانش بنیان متقاضی نیز می توانند تا 80 درصد از خدمات بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی معادل 50 میلیون تومان برای حضور در پاویون شرکت های دانش بنیان استفاده کنند.
بر اساس این گزارش نمایشگاه تخصصی انرژی (آب، برق، مخابرات) و خدمات فنی و مهندسی ایران در افغانستان باتوجه به اهمیت کشور افغانستان در صادرات تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی صنعت برق، می تواند یک فرصت مناسب برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های شرکت های دانش بنیان محسوب شود.
در این نمایشگاه شرکت های توانمند ایرانی در زمینه های در رابطه با نمایشگاه، آخرین دستاوردها و کالاهای تولیدی خودرا به نمایش می گذارند و این نمایشگاه زمینه ساز توسعه همکاریهای فنی و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و افغانستان است.
شرکت های دانش بنیان مشتاق حضور در این نمایشگاه می توانند برای ثبت نام به آدرس ghazal.inif.ir مراجعه نموده و برای مشاوره و ثبت نام با شماره های ۰۲۱۶۳۱۰۳۳۱۳ و ۰۹۱۹۸۰۶۶۶۵۶ تماس گیرند.
لازم به ذکر است که تجار و بازرگانان افغانستان ارتباطات تجاری گسترده ای در آسیای میانه داشته و با شراکت با طرف های ایرانی می توانند قسمتی از مشکلات حضور شرکت های دانش بنیان را در این بازار پوشش داده و از پروژه های عمرانی و فنی و مهندسی این کشورها در چارچوب کنسرسیوم های مشترک بهره مند شوند.منبع:

1399/06/14
08:29:13
5.0 / 5
1693
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد