نکسترو

هوش مصنوعی دونالد ترامپ را رئیس جمهور آمریکا معرفی می کند

هوش مصنوعی دونالد ترامپ را رئیس جمهور آمریکا معرفی می کند

به گزارش نکسترو، یک سرویس تولید عکس با هوش مصنوعی برخلاف دستورالعمل خود در پاسخ به درخواست ها برای ساخت عکس رئیس جمهور آمریکا، فقط عکس دونالد ترامپ را می سازد.


به گزارش نکسترو به نقل از انگجت، «مید جورنی» یک تولید کننده محبوب عکس با هوش مصنوعی، با وجود آنکه اعلام نموده بود اجازه نمی دهد کاربران پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از تصاویری از جوبایدن و دونالد ترامپ ایجاد کنند، برخلاف این روند عمل کرده است.
هنگامیکه خبرنگاران از سرویس خواستند تصویر رئیس جمهور آمریکا را بسازد، این سیستم 4 عکس با استایل های مختلف از دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق این کشور را تولید کرد. همینطور زمانیکه از میدجورنی خواسته شد تصویر رئیس جمهور آینده آمریکا را بسازد، ابزار بازهم تصاویری از ترامپ ساخت. در کنار این موارد وقتی از سرویس خواسته شد تصویری از رئیس جمهور فعلی آمریکا بسازد، 3 عکس از ترامپ و یک عکس از باراک اوباما(دیگر رئیس جمهور سابق آمریکا) تولید شد.
پلت فرم در یکی از موارد درخواست برای تولید عکس رئیس جمهور پاسخ داده بود: اعضای میدجورنی به پیشگیری از استفاده دونالد ترامپ و جوبایدن طی بازه انتخابات ریاست جمهوری رای داده اند. با این وجود بعضی کاربران ایکس توانسته بودند این پلت فرم را مجبور به تولید تصاویر ترامپ کنند. آزمایش ها نشان داده است دستورالعمل ها برای پیشگیری از کاربران از تولید عکس ترامپ وبایدن پیش از انتخابات ریاست جمهوری کافی نیست و در واقع افراد به سادگی می توانند آنها را دور بزنند.


منبع:

1403/04/13
09:54:00
5.0 / 5
87
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد