نکسترو
در پنجمین سمپوزیوم بین المللی محقق می شود

بررسی آخرین دستاوردهای تصویربرداری در تحقیقات پیش بالینی

بررسی آخرین دستاوردهای تصویربرداری در تحقیقات پیش بالینی

نکسترو: در بزرگترین رویداد تحقیقات پیش بالینی کشور که در مرداد ماه برگزار می شود، تصویربرداری در بیشتر از ۱۶ محور علمی مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، لابراتوار پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران، پنجمین سمپوزیوم بین المللی کاربرد تصویربرداری در تحقیقات پیش بالینی را با همکاری دانشگاه های داخلی و خارجی در ایام ۲۶ و ۲۷ مرداد ماه ۱۴۰۱ برگزار می نماید.
عرضه به روزترین اطلاعات، تبادل افکار متخصصین، توسعه و ترویج و معرفی تکنولوژی های برتر در رابطه با این حوزه در داخل و خارج کشور از اهداف این سمپوزیوم است و بر این اساس در این رویداد بیشتر از ۱۵ سخنران داخلی و خارجی از کشورهای آمریکا، استرالیا، سوئیس، آلمان و... آخرین و به روزترین دستاوردهای خویش را عرضه خواهند داد و علاقه مندان می توانند به صورت مجازی از این مباحث استفاده کنند.
داروسازی، نانو و داروسازی، انکولوژی پیش بالینی، روش های درمانی سرطان، پرفیوژن، خون رسانی و قلب، مطالعات و مواد دندانی، علم مواد، جانور شناسی، اخلاق در پژوهش پیش بالینی، روش ها و ابزارهای پردازش تصاویر و سایر حوزه های مرتبط و از محورهای این سمپوزیوم است.
مهلت ارسال چکیده مقالات این رویداد تا ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ است که بعد از داوری علاوه بر عرضه شفاهی، در ژورنال FBT هم منتشر خواهند شد و در نهایت به سه عرضه برتر علاوه بر هدیه نقدی یک میلیون تومانی، ۵۰ درصد تخفیف تا سقف دو میلیون تومان جهت استفاده از خدمات لابراتوار پیش بالینی تعلق خواهد گرفت.
به نقل از لابراتوار پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران، همینطور در صورتیکه چکیده ارسالی پذیرفته شده از دیتاهای دریافت شده در لابراتوار پیش بالینی باشد، ۲۰ درصد تخفیف تا سقف ۱۰ ساعت روی هزینه انجام پژوهش این پژوهشگران اعمال خواهد شد.
منبع:

1401/04/29
21:44:09
5.0 / 5
680
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد