نکسترو

تاسیس شاخه مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در کتابخانه بانک مرکزی

تاسیس شاخه مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در کتابخانه بانک مرکزی

نکسترو: شاخه مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در کتابخانه بانک مرکزی تاسیس می شود.به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، تفاهم نامه تاسیس شاخه مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در کتابخانه بانک مرکزی در تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۱ در محل مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری به امضا رسید.

در این جلسه دکتر خوشنود رییس کتابخانه بانک مرکزی و دکتر نرجس ورع معاون پژوهش و فناوری رایسست، مهرزاد رحمانی رییس اداره خدمات و اطلاع رسانی و دکتر محمدرضا فلاحتی قدیمی فومنی مدیر روابط عمومی و همکاریهای علمی بین المللی حضور داشتند.

دکتر نرجس ورع، معاون پژوهش و فناوری مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در این دیدار ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، اهداف این سازمان از تاسیس شاخه در دانشگاه ها و سازمان ها و نهادهای مختلف را تبیین و ابراز امیدواری کرد که باتوجه به جامعه آماری گسترده بانک مرکزی و وجود کتابخانه تخصصی در بانک مرکزی، خدمات مرکز در اختیار طیف وسیعی از کاربران آن مجموعه قرار گیرد.

دکتر محمدرضا فلاحتی قدیمی فومنی، مدیر روابط عمومی و همکاریهای علمی بین المللی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری ضمن بیان تبریک انعقاد این تفاهم نامه، ابراز امیدواری کرد که این تفاهم نامه بتواند ضمن تامین مدارک علمی مورد نیاز کاربران بانک مرکزی، زمینه را برای ارسال منابع اطلاعات علمی بانک مرکزی به مرکز منطقه ای با هدف غنی سازی منابع علمی مرکز نیز فراهم آورد. همچنین، امید می رود با تعیین یک نیروی قوی در شاخه و افتتاح رسمی آن، خدمات شاخه به تمام واحدهای زیرمجموعه بانک مرکزی نیز تسری یابد.

فلاحتی ضمن اعلام برنامه رتبه بندی شاخه ها اظهار نمود: با انجام یک برنامه ریزی مناسب، این شاخه در میان شاخه های مرکز از عملکرد مناسبی برخوردار باشد.

مهرزاد رحمانی رییس اداره خدمات و اطلاع رسانی رایسست نیز اعلام آمادگی کرد بوسیله ایجاد یک خط مستقیم کاری با شاخه مرکز در کتابخانه بانک مرکزی، خدمات کیفی و مناسب به آن مجموعه ارائه شود.

دکتر خوشنود، رییس کتابخانه بانک مرکزی نیز ضمن تشکر از حاضرین اظهار نمود: تاسیس شاخه در کتابخانه بانک مرکزی گام اول در تعاملات دو طرف خواهد بود و امیدواریم در توسعه کتابخانه و خدمات آن از تجربیات این مجموعه استفاده نمائیم.

وی همین طور اشاره کرد: استفاده از خدمات مرکز منطقه ای برای کتابخانه مرکزی یک اولویت است و برای تحقق این مهم، معرفی مسئول شاخه به مرکز برای گذراندن آموزش های لازم یک اولویت خواهد بود.

بنابر اعلام روابط عمومی و همکاریهای علمی بین المللی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در آخر این جلسه، تفاهم نامه تاسیس شاخه مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری به امضای طرفین رسید.

منبع:

1401/04/22
07:50:14
5.0 / 5
676
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد