نکسترو
استاندار كرمان

برای نشان دادن هویت مستحکم سردار سلیمانی باید از هنر بهره برد

برای نشان دادن هویت مستحکم سردار سلیمانی باید از هنر بهره برد

به گزارش نکسترو کرمان استاندار کرمان اظهار داشت:  ابزار هنر برای تقویت هویت ایرانی اسلامی و انقلابی بین نسل جوان بسیار موثر است ازاین رو برای نشان دادن هویت مستحکم شهید حاج قاسم سلیمانی باید از این ظرفیت عظیم استفاده نمود.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا علی زینی وند در آیین اختتامیه و مراسم تقدیر از برگزیدگان سومین جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی در تالار دانشگاه فرهنگیان شهر کرمان بیان نمود: با افتخار از حضور هنرمندان کشور در استان کرمان پایتخت مقاومت اسلامی تشکر می کنم.
وی اضافه کرد: جشنواره ملی تئاتر سردار آسمانی کار بسیار بزرگ و بی نظیری بود؛ همینطور دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی بسیار با شکوه برگزار شد.
زینی وند ضمن تشکر از مردم کرمان و موکب دارانی که از سراسر کشور برای پذیرایی از زائرین حاج قاسم به کرمان آمده بودند اظهار نمود: در بعضی شب ها تا ۳۰ هزار نفر میهمان از سراسر کشور در کرمان داشتیم اما مراسم دومین سالگرد شهادت حاج قاسم بدون هیچ حاشیه امنیتی برگزار شد.
وی با همینطور از تمام عوامل نظامی و انتظامی استان و کشور در برگزاری مراسم سالگرد سردار سلیمانی تشکر کرد و اظهار داشت: استان کرمان خویش را برای استقبال باشکوه تر از زائرین مرقد مطهر حاج قاسم آماده می کند.
استاندار کرمان اظهار داشت: ابزار هنر برای تقویت هویت ایرانی اسلامی و انقلابی بین نسل جوان بسیار موثر است ازاین رو برای نشان دادن هویت مستحکم شهید حاج قاسم سلیمانی باید از این ظرفیت عظیم بهره برد.
زینی وند ضمن اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که شهید سلیمانی را دارای یک مکتب معرفی کرده بودند اظهار داشت: این نشان دهنده عظمت شخصیت الهی شهید سلیمانی است؛ مکتب شهید سلیمانی ابعاد گسترده ای دارد که باید هنرمندانه به آن پرداخته شود.
وی شهید سلیمانی را الگوی بزرگ امنیت ساز معرفی و اظهار نمود: شهید سلیمانی در اصلاح اشرار منطقه جنوب استان کرمان و برقراری امنیت اول فکر معاش آنها را می کرد.
استاندار کرمان تصریح کرد: سردار سلیمانی در جبهه مقاومت، تاسیس نوعی نیروی نظامی مردمی و رفاقت یک الگوی بزرگ است و هر کسی با او بود می توانست به او تکیه کند و هیچ صدمه ای نخواهد دید.

منبع:

1400/10/21
15:52:15
5.0 / 5
960
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد