نکسترو
وزیر علوم:

تحریم تاثیری بر پیشرفت های علمی ایران ندارد

تحریم تاثیری بر پیشرفت های علمی ایران ندارد

به گزارش نکسترو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اعلان اینکه تحریم ها در پیشرفت های علمی ایران تاثیر ندارد، اظهار داشت: پیشرفت های علمی و فناوری ایران اسلامی با وجود تحریم های ظالمانه، دشمنی ها و خصومت ورزی های نظام سلطه با اقتدار ادامه دارد.


به گزارش نکسترو به نقل از خبرگزاری ایرنا، «محمدعلی زلفی گل» روز جمعه در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته تویسرکان، ایجاد تفرقه با هدف جلوگیری از انسجام و وحدت بین مسئولان را همچون توطئه های دشمنان برشمرد.
وی اشاره کرد: پیشرفت های علمی و فناوری در سایه وحدت، یکپارچگی و همدلی محقق می شود پس باید از تفرقه افکنی های غیر ضروری بپرهیزیم.
زلفی گل گفت: نظام سلطه از پیشرفت های شگرف علمی، تحقیقاتی و فناوری ایران به شدت عصبانی است و تمام توان و ظرفیت های خودرا برای کارشکنی در این راه به کار گرفته است.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اشاره کرد: دشمنان ایران به خوبی می دانند که راهبردهای مشخص شده از طرف مقام معظم رهبری سبب توسعه فزاینده ایران اسلامی می شود بدین سبب دشمنانی های خودرا می افزایند.
زلفی گل با اشاره به برگزاری توانمندی های علمی و تحقیقاتی کشور به مناسبت هفته تحقیق و پژوهش در ایام اخیر اشاره کرد: پیشرفت های حیرت آور و بزرگ علمی ایران در وضعیت تحریم باید برای تمامی مردم بیان شود تا به صدق جمله تبدیل تهدیدها به فرصت پی ببرند.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با گرامیداشت یاد شهید مفتح و شهدای سلامت در سالگرد شهادت آیت الله مفتح و کوشش های خستگی ناپذیر نیروهای انسانی حوزه بهداشت و درمان اظهار داشت: کسانی که می پندارند با ترور فیزیکی اندیشمندان و دانشمندان چرخ توسعه ایران متوقف می شود بدانند که ما با توان و قدرت مضاعف در راه روشن این شهدا گام برمی داریم.
زلفی گل اظهار داشت: حالا نیازمند وحدت و یکپارچگی در خط ولایت و انقلاب و پیشروی در راه فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت با هدف توسعه شتابان و بیش از پیش کشور هستیم.
وی اشاره کرد: انقلاب اسلامی، استقلال سیاسی را برای ملت ایران به ارمغان آورد اما حفظ این استقلال هزینه دارد.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: بدون شک با همدلی و مقاومت هدفمند به سمت ایرانی آزاد و آباد با اقتدار بیشتر حرکت می نماییم.
به گزترش ایرنا، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در شهرستان تویسرکان به مناسبت هفته وحدت حوزه و دانشگاه و سالگرد شهادت آیت الله مفتح، بعد از حضور در گلزار شهدا، از دانشکده فنی و حوزه علمیه این شهر دیدن کرد.
۲۷ آذر سالروز شهادت آیت الله شهید دکتر مفتح روز وحدت و دانشگاه نامگذاری شده است.


منبع:

1400/09/28
20:42:51
5.0 / 5
1106
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد