نکسترو

پشتیبانی از شرکتهای دانش بنیان و خلاق در حوزه برندینگ افزایش می یابد

پشتیبانی از شرکتهای دانش بنیان و خلاق در حوزه برندینگ افزایش می یابد

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با هدف پشتیبانی از شرکتهای خلاق و دانش بنیان از تهیه اقلام تبلیغی همچون لوگو، نشان تجاری، سایت و بروشور حمایت می کند.


به گزارش نکسترو به نقل از خبرگزاری ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یکی از نیازمندی های شرکتهای خلاق و دانش بنیان، توسعه نشان تجاری و بازاریابی است و معاونت علمی و فناوری علاوه بر مشاوره و آموزش در این عرصه، در زمینه تبلیغات هم از این شرکت ها حمایت می کند.
حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طیف گسترده ای از خدمات را شامل می شود که تعداد آنها از ۱۰۰ خدمت فراتر رفته است.
در راستای کاهش هزینه های تبلیغاتی شرکت ها، بخشی از هزینه های اطلاع رسانی و بازاریابی همچون طراحی لوگو و نشان تجاری به شرکتهای دانش بنیان خلاق و فناور پرداخت می شود. این حمایت در جهت ایجاد توانمندی های شرکت ها و به منظور تأمین الزامات اولیه تبلیغات و بازاریابی در نظر گرفته شده است.
همچنین شرکتهای خلاق و دانش بنیان می توانند در زمینه ایجاد وب سایت و برخی دیگر از زیرساخت های لازم برای امر تبلیغات هم از تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری استفاده کنند.
شرکت های با درآمد بیشتر از ۲۰ میلیاردریال می توانند به صورت آزاد و بدون تسهیلات هم از این خدمت برخوردار شوند.
یک لوگو مناسب، یک بروشور خوب و یا یک سایت حرفه ای، می تواند تأثیر قابل ملاحظه ای در معرفی حرفه ای و درست یک کسب و کار داشته باشد.
به ویژه اگر آن کسب و کار متعلق به شرکتهای دانش بنیان و خلاق و فناور باشد، طبیعتاً مردم انتظار دارند که با نشان های تبلیغی به روز، نوآورانه و کارآمدتری روبه رو شوند.
با توجه به افزایش هزینه ها در این عرصه و اصولاً گران قیمت بودن بحث تبلیغ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کوشش کرد با طراحی این خدمات چند وجهی در حوزه بازاریابی شرکت ها را در راه معرفی محصول و خدمات، یاری کند.
علاقه مندان می توانند برای اطلاع از جزئیات بیشتر این خدمت و دهها خدمت دیگر، به سامانه اینترنتی مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رجوع کنند.


منبع:

1400/08/27
14:22:46
5.0 / 5
881
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد