نکسترو

مهلت ارسال اثر به جشنواره فارابی تمدید گردید

مهلت ارسال اثر به جشنواره فارابی تمدید گردید

زمان دریافت آثار پژوهشی سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی؛ ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی تا آخر آبان ماه سالجاری تمدید گردید.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، رئیس دبیرخانه سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی با بیان این خبر اظهار داشت: به علت درخواست های مختلف دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و موسسات پژوهشی، مراکز حوزوی و ناشران، مدت زمان ثبت و ارسال آثار در سامانه سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی، تا آخر آبان ماه تمدید گردید.
دکتر حسین میرزائی ضمن اشاره به این که این زمان مجدداً قابل تمدید نخواهد بود، اظهار داشت: مراکز حوزوی و ناشران تنها تا آخر روز یک شنبه ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۰ فرصت دارند، آثار خویش را شامل «کتاب پژوهشی»؛ «گزارش نهایی پژوهش»؛ «رساله دکتری» و «پایان نامه کارشناسی ارشد» که در سه سال قبل (از ابتدای فروردین ۱۳۹۷ تا آخر اسفند ۱۳۹۹) انجام شده است، در سایت جشنواره به نشانی (WWW.FARABIAWARD.IR) ثبت کنند.
وی ادامه داد: آثار علمی در این دوره از جشنواره هم در پانزده گروه علمی «اخلاق، ادیان و عرفان»، «تاریخ، جغرافیا و باستان شناسی»، «حقوق»، «زبان، ادبیات و زبان شناسی»، «علوم اجتماعی و علوم ارتباطات»، «علوم اقتصادی، مدیریت و علوم مالی»، «علوم تربیتی، روانشناسی و علوم ورزشی»، «علوم سیاسی، روابط بین الملل و مطالعات منطقه ای»، «علوم قرآنی، تفسیر و حدیث»، «فقه و اصول»، «فلسفه، منطق و کلام»، «فناوری اطلاعات، اطلاع رسانی و کتابداری»، «مطالعات انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره)»، «مطالعات هنر و زیبایی شناسی» و «مطالعات میان رشته ای» دریافت می شوند. بخش بین الملل جشنواره هم آثار در ارتباط با حوزه ایران شناسی و اسلام شناسی را دریافت می کند.
براساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، جشنواره بین المللی فارابی توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، کمیسیون ملی یونسکو، دفتر منطقه ای و کمیسیون ملی آیسسکو، بنیاد ملی نخبگان و موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هر ساله برگزار می گردد.
منبع:

1400/08/18
11:14:20
5.0 / 5
1056
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد