نکسترو

بازدید سرزده معاون اول رئیس جمهور از خوابگاه کوی دانشگاه تهران

بازدید سرزده معاون اول رئیس جمهور از خوابگاه کوی دانشگاه تهران

معاون اول رئیس جمهور از خوابگاه کوی دانشگاه تهران به صورت سرزده بازدید نمود.به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور شب گذشته به صورت سرزده از خوابگاه کوی دانشگاه تهران بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و نقطه نظرات دانشجویان قرار گرفت.
در این بازدید ۲ ساعته که وزیر علوم، تحقیقات و فناوری هم معاون اول رئیس جمهور را همراهی میکرد، دکتر مخبر با حضور در اتاق های ساختمان های ۱۴ و ۱۵ کوی دانشگاه به گفتگوی صمیمی و صریح با دانشجویان پرداخت.
وی همینطور در ساختمان شماره ۴ که تعدادی از جانبازان، ایثارگران و دانشجویان معلول در آن حضور داشتند هم حاضر شد و پای درددل و مسائل و مشکلات خاص ایشان نشست.
عدم تعویض امکانات رفاهی قدیمی، کیفیت پایین غذاهای خوابگاهی و قیمت نامناسب آنها، کمبود امکانات برخی اتاق ها، عدم بازگشایی سالن های ورزشی کوی دانشگاه همچون نکاتی بود که در این بازدید بدون واسطه و مستقیم با معاون اول رئیس جمهور و وزیر علوم عنوان شد.
سلف دانشجویی کوی دانشگاه، ساختمان های نیمه کاره، آشپزخانه و دیگر بخش های کوی دانشگاه هم مورد بازدید محمد مخبر و زلفی گل قرار گرفت و در نهایت دستورات معاون اول رئیس جمهور برای تکمیل و تجهیز خوابگاه ها و همینطور تاکید برای هماهنگی بین دستگاههای مسئول همچون وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان برنامه و بودجه برای حل معضلات دانشگاهها که در شرف بازگشایی قرار دارند همچون نکات این بازدید بود.
بازگشایی دانشگاه ها بعنوان مصوبه ستاد ملی کرونا بعنوان یکی از مهم ترین دغدغه های اساتید، کارکنان و دانشجویان و خانواده های آنان بخش عمده ای از توجه مدیران آموزش عالی و روسای دانشگاهها را به خود معطوف کرده است.
در این راستا وضعیت مناسب خوابگاه ها و سلف ها و سالن های غذاخوری دانشگاه ههای سراسر کشور پس از یک سال و نیم تعطیلی می تواند بخش عمده ای از نگرانی خانواده ها دانشجویان را برطرف کند.
منبع:

1400/08/17
09:11:02
5.0 / 5
1033
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد