نکسترو
یك فعال دانشجویی:

الگوهای دانشجویی موفق در عرصه پژوهش به دانشجویان معرفی شود

الگوهای دانشجویی موفق در عرصه پژوهش به دانشجویان معرفی شود

به گزارش نکسترو لرستان یک فعال دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهار داشت: الگوهای دانشجویی موفق در عرصه پژوهش به دانشجویان معرفی شود.


مهدی وطن خواه در دومین نشست بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در حوزه علم و پژوهش که با همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی لرستان برگزار شد، اظهار نمود: لزوم دارد الگوهای دانشجویی موفق در عرصه پژوهش به دانشجویان معرفی شود تا آنان با انگیزه بیشتری به این مقوله بپردازند.
وی با تاکید براینکه نحوه آموزش ها در این دانشگاه اصلاح گردد، افزود: نباید آموزش های دانشگاه منجر به ایجاد یک گواهی ساده شود بلکه باید به یک نتیجه ختم شود.
این فعال پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان افزود: متاسفانه خیلی از افراد در دانشگاه نسبت به دانشجویان و تشکل های دانشجویی موضع گیری های خاصی دارند درحالیکه دانشجو باید خیلی از مسائل جامعه را با انجام پژوهش برطرف کند.
وطن خواه اظهار داشت: دانشجویان باید از حمایت مسئولین دانشگاه ها اطمینان خاطر داشته باشند تا بتوانند بدون دغدغه به پژوهش بپردازند.
وی ادامه داد: ایجاد فضای مناسب برای آموزش دانشجویان ضروریست.
این فعال پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهار داشت: انتصاب افراد بعنوان مسئول بخش های دانشجویی که حتی آشنایی با مبحث پزوهش ندارند معضلی است که با آن مواجه هستیم.
وطن خواه خاطرنشان کرد: لزوم دارد در ارزشیابی ها، سخت گیری و موضع گیری ها کمتر شود.
منبع:

1400/08/11
22:58:27
5.0 / 5
988
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد