نکسترو

۱۶ درخواست مجوز تاسیس آموزشگاه موسیقی بررسی گردید

۱۶ درخواست مجوز تاسیس آموزشگاه موسیقی بررسی گردید

16 پرونده متعلق به متقاضیان مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی در جلسه شورای نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی هشتم و نهم آبان ماه بررسی گردید.


به گزارش نکسترو به نقل از روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی، با حضور مدیرکل دفتر آموزش و اعضای این شورا، ۸ و ۹ آبان ماه بصورت حضوری و آنلاین برگزارشد.
در این دو جلسه در مجموع ۱۶ پرونده متقاضی دریافت مجوز آموزشگاه موسیقی توسط اعضای شورا بررسی گردید.
در صد و هشتاد و هشتمین جلسه شورا در هشتم آبان پرونده ۹ نفر از متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی بررسی گردید. پنج نفر از متقاضیان از استانهای گلستان، قزوین، زنجان، کرمانشاه، هرمزگان از هر استان یک نفر بصورت آنلاین، همین طور از استانهای خوزستان و لرستان هر کدام یک نفر و استان تهران دو نفر بصورت حضوری در مصاحبه شرکت کردند.
همین طور روز یکشنبه ۹ آبان ماه صد و هشتاد و نهمین جلسه این شورا تشکیل شد و پرونده هفت نفر از متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی بررسی گردید که شش نفر از متقاضیان، از استانهای گلستان، دو نفر، خوزستان، آذربایجان غربی و فارس هرکدام یک نفر بصورت آنلاین، همین طور یک نفر از استان تهران بصورت حضوری در مصاحبه شرکت کردند و پرونده متقاضیان بررسی گردید.
این جلسات بمنظور رسیدگی و نظارت بر عملکرد آموزشگاه های آزاد هنری، ایجاد هماهنگی های لازم در کار شوراهای رسیدگی و نظارت استان در سراسر کشور و رسیدگی به درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه های آزاد موسیقی، برگزار می گردد.
شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی متشکل از حسن ریاحی، داود گنجه ای، کیاوش صاحب نسق، سیمون آیوازیان، محمد اله یاری فومنی سرپرست دفتر موسیقی، احمد صدری بعنوان نماینده فرهنگستان هنر و علی اکبر صفی پور، مدیرکل دفتر آموزش است.
منبع:

1400/08/10
23:07:32
5.0 / 5
1111
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد