نکسترو

مهلت ارسال مقاله به همایش بین المللی چالش های نوین علوم ورزشی و تندرستی

مهلت ارسال مقاله به همایش بین المللی چالش های نوین علوم ورزشی و تندرستی

همایش دوسالانه بین المللی چالش های نوین علوم ورزشی و تندرستی در جاده ابریشم در ایام 27 و 28 بهمن 1400 در دانشگاه تبریز انجام می شود.به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر یعقوب بدری آذرین؛ دبیر علمی این همایش با بیان این خبر اظهار داشت: با یاری خداوند متعال دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز در جهت اهداف سازمانی و اجتماعی خود در حوزه های تخصصی علم ورزش و به منظور نهادینه کردن و کاربردی کردن علوم ورزشی مبادرت به برگزاری "همایش دوسالانه بین المللی چالش های نوین علوم ورزشی و تندرستی در جاده ابریشم" کرده است.

وی با اشاره به اینکه مسیر جاده ابریشم در گذشته شبکه های مختلف تجاری را به هم متصل می کرده و امروزه نیز نمادی از تبادلات علمی و فرهنگی و تجاری در سطح بین المللی به حساب می آید و در جهت دیپلماسی علمی می تواند اثرگذار باشد، خاطرنشان کرد: امروزه نقش ورزش در زندگی فردی و اجتماعی کاملاً مبرز هست و آنچه مورد نیاز کشور ما است نگرش و عملکرد علمی در حوزه های مختلف علوم ورزشی است و ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرائی کردن آنها می تواند به توسعه پایدار در این حوزه منجر شود.

به گفته وی این همایش فرصتی مغتنم برای تبادلات علمی و به اشتراک گذاری یافته های پژوهشی است و می تواند فضایی مناسب و کارآمد برای مشارکت فعال متخصصین علوم ورزشی برای هم افزایی علمی را بوجود آورد. امید است نتایج این همایش در تدوین برنامه علمی و افزایش مشارکت ورزشی مردم در جهت نیل به اهداف عالیه ورزش و تندرستی اقشار مختلف جامعه موثر واقع شود.

وی در ادامه ضمن اشاره به محورهای اصلی این همایش اظهار داشت: فیزیولوژی ورزشی، مدیریت ورزشی و جامعه شناسی ورزشی، رفتار حرکتی، روانشناسی ورزشی، بیومکانیک ورزشی، حرکات اصلاحی و لطمه شناسی ورزشی و … همچون محورهای اصلی این همایش است.

بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، دکتر بدری آذرین افزود: آخرین فرصت ارسال مقالات به این همایش ۲۷ دی ۱۴۰۰ است و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر هم می توانند به آدرس وبسایت همایش به آدرس: https: //srsc.tabrizu.ac.ir/fa/ مراجعه کنند.


1400/08/09
12:00:24
5.0 / 5
1126
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد