نکسترو
با حضور معاون رییس جمهوی:

مركز نوآوری صنعتی شماره ۲پارك علم وفناوری چهارمحال و بختیاری

مركز نوآوری صنعتی شماره ۲پارك علم وفناوری چهارمحال و بختیاری

به گزارش نکسترو ایرنا- مرکز نوآوری صنعتی شماره ۲پارک علم وفناوری چهارمحال و بختیاری روز سه شنبه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری راه اندازی شد.


رییس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: جهت راه اندازی مرکز نوآوری صنعتی شماره ۲ این پارک ۱۳۰ میلیاردریال اعتبار ملی و استانی هزینه شد.
اسماعیل پیرعلی روز سه شنبه در آیین افتتاح این مرکز که با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری از مرکز نوآوری صنعتی شماره ۲ پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در محل شهرک صنعتی شهرکرد برگزار شد، تصریح کرد: از این مبلغ ۱۰ میلیاردریال از محل اعتبارات معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری و ۳۰ میلیاردریال از محل اعتبارات این پارک اختصاص یافت.
وی ادامه داد: با راه اندازی مرکز نوآوری صنعتی شماره ۲ پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری هشت شرکت به صورت ثابت و ۲ شرکت به صورت متغیر در این محل استقرار یافتند و فعالیت خویش را آغاز کردند.
پیرعلی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی بازسازی مرکز نوآوری صنعتی شماره ۲ پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در محل شهرک صنعتی شهرکرد از سال قبل شروع شد و ابتدای سالجاری به پایان رسید.
به گزارش نکسترو به نقل از ایرنا، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به مدت یک روز در چهارمحال و بختیاری حضور دارد.


1400/05/06
00:02:25
5.0 / 5
1202
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد