نکسترو

شروع ثبت نام رقابت كارآفرینی رنگ مك تپ كاپ ۲

شروع ثبت نام رقابت كارآفرینی رنگ مك تپ كاپ ۲

نکسترو: ثبت نام دومین رقابت کارآفرینی مک تپ کاپ از امروز شروع شد، این رویداد بصورت حضوری و آنلاین انجام می شود.


به گزارش روز چهارشنبه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، مدرسه کارآفرینی توسعه پایا (مک تپ) با مشارکت و حمایت یکی از شرکت های فناور، دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر، واحد صنعت ستاد توسعه فناوری نانو و شبکه تبادل فناوری، دومین دوره رویداد مک تپ کاپ را برگزار می نماید.
مک تپ بازوی نوآوری و توسعه کسب وکار یکی از شرکت های دانش بنیان است که بعد از برگزاری موفق رقابت کارآفرینی «مک تپ کاپ» در زمستان ۹۹، حالا با حمایت فعالان عرصه فناوری دومین رقابت کارآفرینی خودرا با عنوان «مک تپ کاپ ۲» در تمامی زمینه های کسب وکار با اولویت طرح های حوزه پلیمر، رنگ و رزین، برگزار می نماید.
طرح هایی که در زمینه های دارای اولویت تعریف شده باشند، امتیاز ویژه ای در داوری کسب می کنند، اما باتوجه به اهمیت سایر فاکتورهای داوری، امکان برنده شدن سایر طرح ها نیز وجود دارد.
این رویداد کارآفرینی بصورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد و هر روز از رویداد، تعداد مشخصی از شرکت کنندگان با هماهنگی دبیر رویداد در محل دفتر این شرکت فناور حاضر شده و سایر شرکت کنندگان بصورت آنلاین قادر به پیگیری رویداد هستند. در روز داوری نیز، تیم هایی که به مرحله داوری راه یافته اند، بصورت حضوری و سایر تیم ها بصورت آنلاین حضور خواهند داشت.
در ابتدای این رویداد برای شرکت کنندگان فرصتی در نظر گرفته شده تا با معرفی سوابق و علایق خود و شرکت در رویداد تیم سازی، با یکدیگر بیشتر آشنا شده و به تشکیل یا تکمیل تیم های خود بپردازند. تا اختتام ۱۵ مرداد، فرصت تشکیل تیم و اعلام آن به دبیر رویداد وجود دارد. در صورت تیم نشدن، فرد از مسابقه حذف می شود، اما می تواند در کارگاه ها شرکت نماید.
در اولین روز رویداد، فایلی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد که در حقیقت فرمت ارائه در روز داوری است. در طول رویداد هم زمان با برگزاری کارگاه های آموزشی، تیم ها فرصت دارند طرح مدنظر خودرا مطابق فرمت ارائه تکمیل کنند. هر تیم ممکنست قبل از ثبت نام در این رویداد، روی طرح موردنظر کار کرده باشد یا این که فقط برای حضور در مسابقه، به یک ایده رسیده و روی آن کار کند.
شرکت کنندگان تا ۶ شهریور ماه فرصت خواهند داشت طرح خودرا برای بخش رقابت رویداد ارسال نمایند.
به تیم اول این رقابت مبلغ ۱۲ میلیون تومان، تیم دوم مبلغ ۱۰ میلیون تومان و تیم سوم مبلغ ۸ میلیون تومان اعطا خواهد شد. علاوه بر آن امکان حضور در دوره شتاب دهی (تأمین فضای استقرار، دریافت مشاوره از خبرگان صنعت و تامین سرمایه بذری) و همین طور امکان استخدام در این شرکت فناور برای تمامی شرکت کننده های رویداد (پس از ارزیابی) وجود دارد.
این رویداد از چهارم مرداد تا ۱۱ شهریور ماه انجام می شود. ثبت نام در این رویداد تا اول مرداد ماه ادامه دارد.منبع:

1400/04/26
15:00:20
5.0 / 5
906
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد