نکسترو

پلت فرم نوین و هوشمند استخدام نیروی كار رونمایی گردید

پلت فرم نوین و هوشمند استخدام نیروی كار رونمایی گردید

نکسترو: پلت فرم نوین استخدام نیروی کار امروز دوشنبه در رویداد مجازی راهکارهای مدیریت منابع انسانی رونمایی گردید.


پلتفرم نوین و هوشمند استخدام در بازار کار با عنوان ایران HR ازطریق یک شرکت دانش بنیان طراحی و به راه افتاده است، در این پلت فرم رزومه افراد جویای کار بارگذاری می شود و کارفرمایان نیز با انتشار آگهی نیاز سازمانی خودرا معرفی کرده و می توانند افراد مورد نیاز خود در شغل مورد نظر را بوسیله این پلت فرم هوشمند جذب کنند.
به گفته یاسر نثاری دبیر علمی این رویداد بوسیله این پلت فرم نوعی ارتباط مستقیم بین افراد جویای کار و کارآفرینان ایجاد می شود.
وی بیان کرد: حدود ۵۰۰ شرکت ایرانی با این پلت فرم و ارائه آماری از اولویت کارفرمایان در جذب نیروی کار و چالش های موجود در استخدام همکاری کردند، امیدوار یم که پروسه استخدام نیروهای کار سهل تر و اصولی تر گردد و از هدر رفتن نیروهای انسانی جلو گیری به عمل آید.
در رویداد مدیریت منابع انسانی امروز که در سالن همایش کتابخانه ملی انجام شد مطالبی از قبیل نقش رهبری در مدیریت و توسعه منابع انسانی سازمان های بزرگ (موردکاوی ریتیل)، راهکارهایی برای جذب، استخدام و مدیریت منابع انسانی، جذب استعداد در شرکت های نوآور و استارتاپ ها، برند کارفرمایی، نقطه عطف پروسه جذب، جذب استعداد در نسل Z و گوش شنوای سازمانی در قالب سخنرانی و پنل ارائه شد.
نسل زد (Z Gin) به فرزندان بشر در دوره ای گفته می شود که از وقتی چشم به جهان گشوده اند در اطراف خود به شکل گسترده ای با فناوری های پیشرفته ای نظیر وب جهان گستر، شبکه های اجتماعی، پیام رسانی فوری، خدمات پیام کوتاه، ام پی تری پلیرها، تلفن های همراه، و یوتیوب مواجه بوده اند. بنا بر این برخی به این نسل نام شهروندان دیجیتال داده اند.

منبع:

1400/04/22
10:23:46
5.0 / 5
1280
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد