نکسترو

ارائه سرمایه گذاری یونیسف برای شركت های فناورانه حوزه یادگیری ماشین

ارائه سرمایه گذاری یونیسف برای شركت های فناورانه حوزه یادگیری ماشین

نکسترو: راه کارهای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین که توسط شرکت های نوپای فناوری ارائه و به بهبود دسترسی و ارائه خدمات و سیستم های دیجیتال کمک می کنند، از حمایت مالی صندوق نوآوری یونیسف برخوردار می شوند.


به گزارش روز سه شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در فراخوان «توسعه راه کارهای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین» صندوق نوآوری یونیسف که به بهبود دسترسی و ارائه خدمات و سیستم های دیجیتال منجر می شود همکاری و مشارکت کرده است.
صندوق نوآوری یونیسف به دنبال سرمایه گذاری بدون سهم سرمایه تا سقف ۱۰۰ هزار دلار برای تامین مالی و حمایت فنی (در مرحله کشت ایده) شرکت های نوپای فناورانه انتفاعی که پتانسیل کمک به بشریت را دارند، است.
استارتاپ هایی که از یادگیری ماشینی، علوم داده یا هوش مصنوعی استفاده می نمایند و کسب وکار آنها در یکی از کشورهایی که برنامه های کشوری یونیسف در آن اجرا می شود، ثبت شده است و همین طور دارای نمونه اولیه کارآمد با نتایج امیدوارکننده متن باز هستند می توانند از این حمایت ها برخوردار شوند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند تا ۱۱ مردادماه سال جاری به آدرس اینترنتی http: //ictc.isti.ir/ مراجعه کنند.منبع:

1400/04/19
12:19:25
5.0 / 5
1205
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد