نکسترو

پنج كتاب پژوهشگاه حوزه و دانشگاه رونمایی گردید

پنج كتاب پژوهشگاه حوزه و دانشگاه رونمایی گردید

قم پنج کتاب فلسفه تربیتی اسلام، اخلاق حرفه ای در تربیت، مراحل تحول دین داری و تحول آن، تبیین فلسفه تربیت رسمی و عمومی در جمهوری اسلامی ایران، سیره تربیتی پیامبر و دوده رونمایی شدند.


حجت الاسلام عباسی امروز در جمع خبرنگاران در قم، عنوان کرد: در دانشگاه فرهنگیان ۳۵ واحد درسی پیرامون تربیت اسلامی و معارف اسلامی تدریس می شود که ۱۹ واحد آن مربوط به تربیت اسلامی و ۱۶ واحد مربوط به معارف اسلامی است.
وی افزود: باتوجه به رسالت دانشگاه فرهنگیان که تحقق تربیت اسلامی است واحدهای درسی مربوط به تربیت اسلامی ویژه دانشگاه فرهنگیان است اما واحدهای معارف اسلامی با سایر دانشگاه ها مشترک است.
وی اشاره کرد: باتوجه به این رسالت نیاز است که نو معلمان نسبت به دانش اسلامی، عمل تربیت اسلامی و پروسه تحقق آن اندوخته ای داشته باشند.
وی بااشاره به این که این دروس تحت نظارت کارگروه تامین محتوا تربیت اسلامی فعالیت می نمایند، بیان کرد: در این کارگروه تا حالا دو مرتبه دروس بازبینی شده اند.
وی ادامه داد: پنج کتاب فلسفه تربیتی اسلام، اخلاق حرفه ای در تربیت، مراحل تحول دین داری و تحول آن، تبیین فلسفه تربیت رسمی و عمومی در جمهوری اسلامی ایران، سیره تربیتی پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) رونمایی شدند.1400/04/15
13:05:32
5.0 / 5
1105
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد