نکسترو

كمپ اشتغال تابستانه كارنو

كمپ اشتغال تابستانه كارنو

به گزارش نکسترو دومین دوره کمپ اشتغال«کارنو» با حمایت پارک فناوری پردیس، به منظور تأمین نیروی انسانی شرکتهای عضو و افزایش توانمندی دانش آموختگان دانشگاهی در حوزه اشتغال، اواخر تیر ماه ۱۴۰۰ برگزار می گردد.


به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی پارک فناوری پردیس، نخستین دوره کمپ اشتغال «کارنو» با هدف تأمین نیروی انسانی شرکتهای این مجموعه و با رویکرد آماده سازی شرایط اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی، دی تا اسفند ۱۳۹۹ برگزار شد و با عنایت به نیاز شرکت ها به نیروی انسانی توانمند، این رویداد برای بار دوم در تابستان ۱۴۰۰ برگزار می گردد.
کمپ اشتغال «کارنو»، یک برنامه آموزشی بر پایه فرصت های شغلی عرضه شده از جانب کارفرمایان است که شامل کارگاه های آموزش عملی مهارت های نرم، مشاوره، کار عملی در چارچوب چالش کار تیمی و انجام پروژه فنی (از طریق ارتباط با کارفرما)، در چارچوب کارورزی است.
مدت زمان این دوره حداکثر ۲ ماه خواهد بود و کارجویان در این کمپ اشتغال از آموزش مهارت هایی مانند مدیریت پروژه، کار تیمی، عرضه اثرگذار، حل مساله و تفکر راهبردی و اخلاق سازمانی در چارچوب کارگاه های نظریه و چالش های کار تیمی، بهره مند خواهند شد.
کارجویان شرکت کننده در این کمپ، فرصت خواهند داشت تا با عنایت به پروژه های تخصصی تعریف شده از جانب کارفرما، در طول دوره به صورت جدی مورد ارزیابی قرار گیرند.
همچنین این دوره فرصتی برای تشخیص ظرفیت ها و توانمندی های هر فرد، برای حضور در فضای کاری است. کارفرمایان هم با رصد توانمندی های افراد و کاهش هزینه های به کارگیری نیرو، می توانند نسبت به جذب و بکارگیری آنها اقدام نمایند.
کارفرمایان برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از ظرفیت های موجود در کمپ اشتغال کارنو به سایت کارنو به آدرس http: //karnostartup.ir رجوع کنند.


1400/04/08
12:36:41
5.0 / 5
1225
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد