نکسترو

مقایسه درب ضد سرقت ایرانی و ترك

مقایسه درب ضد سرقت ایرانی و ترك

در بین مدل های موجود در بازار درب های تركیه ایی با درب های ایرانی در یك ردیف قرار می گیرند. تنها دلیل این موضوع محل های مونتاژ آن ها می باشد ولی در اصل هر دو نوع درب از جنس درب ضد سرقت ترك می باشد با این تفاوت كه درب های تركیه ایی در خود تركیه و درب های ایرانی در ایران مونتاژ می شوند.


در بین مدل های موجود در بازار درب های ترکیه ایی با درب های ایرانی در یک ردیف قرار می گیرند. تنها دلیل این موضوع محل های مونتاژ آن ها می باشد ولی در اصل هر دو نوع درب از جنس درب ضد سرقت ترک می باشد با این تفاوت که درب های ترکیه ایی در خود ترکیه و درب های ایرانی در ایران مونتاژ می شوند.


درب ضد سرقت چیست؟

 

تامین امنیت خانه یکی از ضروری ترین نکاتی است که در هنگام ساخت و ساز بسیار حائز اهمیت است. استفاده از درب ضد سرقت علاوه بر تامین امنیت منزل شما جزو زیبا سازی های ظاهری نیز به حساب می آید که تاثیر به سزایی در نمای بیرونی منزل یا ساختمان دارد.

 

درب ضد سرقت ترک یا ایرانی

 

همانطور که از فروش درب ضد سرقت پیداست، این مدل درب ها برای امنیت بالای ساختمان طراحی شده و هدف اصلی ساخت آن ها جلوگیری از ورودی غیر مجاز به هر نحوی می باشد. برای جلوگیری از ورود سارقین و همچنین در مقابل هر گونه تخریب، خرابکاری و یا اهرم نمودن درب قابل اطمینان است. درب های معمولی در مقابل درب های ضد سرقت از چنین امنیت بالایی برخوردار نیستند.

 

 در بین مدل های موجود در بازار درب های ترکیه ایی با درب های ایرانی در یک ردیف قرار می گیرند. تنها دلیل این موضوع محل های مونتاژ آن ها می باشد ولی در اصل هر دو نوع درب از جنس درب های ترکیه ایی می باشد با این تفاوت که درب های ترکیه ایی در خود ترکیه و درب های ایرانی در ایران مونتاژ می شوند.

 

ساختار درب ضد سرقت ترکیه ایی چگونه است؟

 

ورق داخلی درب در بین دو رویه قرار گرفته است که از جنس ورقه تمام استیل و در بعضی از گونه ها از جنس تمام آهنی می باشد. ورقه های استفاده شده در درب های ضد سرقت از ضخامتی به اندازه 2/1 میلی متر ساخته شده اند تا از مقاومت بیشتری برخوردار باشند. چهارچوب درب های ترکیه ایی عمقی به طول 17 سانتی متر دارند در نتیجه لنگه درب ضد سرقت دارای عرض داخلی 9 سانتی متر می باشد. برای جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی پاشنه درب را از جنس استیل بکار برده اند. . به هنگام نصب درب ضد سرقت لوکس ترکیه ایی از چهار عدد لولا استفاده می کنند که قابلیت تنظیم شدن و ریگلاژ شدن را نیز دارد.

 

نکته مهم این است که اندازه درب های ضد سرقت ترکیه ایی در ابعاد مختلفی طراحی شده است تا نیاز تمام مشتریان خود را بر طرف سازد

 

زیبا سازی نمای ساختمان با درب لابی

 

استفاده از درب لابی در ساختمان ها به دلیل زیبایی در طراحی ظاهری باعث جلب توجه رهگذران می شود.در ساختمان های لوکس و گران قیمت علاوه بر استفاده از درب های ضد سرقت برای هر واحد ساختمان از درب لابی برای زیبا سازی نمای بیرونی ساختمان نیز استفاده می کنند. تنوع در طرح های مختلف و رنگ های متنوع درب های لابی دست مشتریان را برای انتخاب باز گذاشته است.

 

جنس درب های لابی از جنس تمام چوب یا فلزی وشیشه ایی است که هر کدام متناسب با نمای ساختمان و دکور داخلی لابی استفاده می شود.

 

استفاده از درب های ضد سرقت احساس امنیت بالایی به شما می دهد. به هنگام خرید این مدل درب ها دقت داشته باشید که تمامی نکات گفته شده درباره درب های ضد سرقت در آن ها رعایت شده باشد چون ممکن است درب معمولی را بجای درب ضد سرقت به شما بفروشند.

1400/03/15
15:16:29
5.0 / 5
1306
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد