نکسترو
دانشگاه آزاد اعلام كرد

آخرین فرصت ثبت درخواست دومین دوره جلسات پیش دفاع دكتری

آخرین فرصت ثبت درخواست دومین دوره جلسات پیش دفاع دكتری

مهلت ثبت درخواست حضور در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی فردا، دوشنبه ۲۰ اردیبهشت تمام می شود.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر محمد علی اکبری، مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه جلسات پیش دفاع متمرکز در خردادماه سالجاری برگزار می شود، اظهار داشت: مهلت ثبت درخواست جهت شرکت در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی فردا دوشنبه ۲۰ اردیبهشت تمام می شود.
وی افزود: دانشجویانی که تا ساعت ۱۵: ۳۰ روز دوشنبه مورخ ۲۰ اردیبهشت ماه، رساله های آنها در مرحله ۹ سامانه پژوهشیار قرار گرفته باشد، مجاز به رزرو جهت شرکت در جلسات پیش دفاع متمرکز هستند. این دسته از دانشجویان باید از ۲۵ تا ۲۷ اردیبهشت ماه به سامانه وادافا به نشانی http: //vadafa.iauec.ac.ir رجوع و با رزرو تاریخ و زمان موردنظر خود برای برگزاری جلسه، مبادرت به رزرو جلسه پیش دفاع کنند.
وی تصریح کرد: جلسات پیش دفاع متمرکز دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، یکم خردادماه سالجاری آغاز خواهد شد و دانشجویانی که موفق به حضور در این دوره پیش دفاع متمرکز نشوند، باید در دوره بعدی شرکت نمایند.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد، علی اکبری در انتها تاکید کرد: دانشجویان، اساتید راهنما و واحد دانشگاهی موظف به تکمیل و ارسال مدارک و مستندات لازم در سامانه پژوهشیار هستند.
منبع:

1400/02/21
10:40:30
5.0 / 5
1084
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد