نکسترو

عرضه برنامه های كلان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد

عرضه برنامه های كلان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد

به گزارش نکسترو اجلاس رؤسای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان استان ها و واحدهای ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به منظور عرضه برنامه های کلان باشگاه امسال برگزار گردید.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر بابک نگاهداری، مسئول باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست که با حضور معاونان و مدیران ستادی باشگاه و رؤسای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان مراکز استان ها و واحدهای ویژه و به منظور تبیین برنامه های حوزه های توانمندسازی دانشجویی با تمرکز بر اجرای برنامه سردار دل ها، تبیین برنامه ریزی مسابقات دانشجویی ملی و استانی، تبیین برنامه های باشگاه پایش و شبکه سازی پژوهشی رساله ها و رساله های دانشگاه و هماهنگی اجرای برنامه های دانش آموزی باشگاه به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: این باشگاه یکی از حلقه های اصلی اتصال با جامعه را شکل می دهد و نقش رسالت اجتماعی را دنبال می کند. با تغییر رویکرد و مأموریت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی، مسؤلان باشگاه در حوزه های مختلف، فعالیتهای جدیدی را در دستور کار خود قرار داده اند که بیشتر در ارتباط با اتصال دانشگاه با جامعه و اتصال دانش با نیازهای کشور است.
وی اظهار نمود: در این راستا مسابقات فناورانه و انجمن های علمی دانشجویی که اتصال دانشجویان با صنعت و جامعه و ارتباط آنها با مسائل فناورانه را برعهده دارند، مورد توجه قرار گرفته است. باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال ایجاد همدلی و هم افزایی بین شبکه بزرگ دانشگاهی است.
فربد رزازی، معاون دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی هم در این نشست اظهار داشت: هدف از برگزاری این اجلاس مجازی عرضه ابزارهای لازم برای تربیت پژوهشگر موفق و ایجاد یک محیط مشترک برای پژوهشگران است. ایجاد شبکه پژوهشی و باشگاه پایش، توانمندسازی مهارتی و بورسیه تحصیلی همچون مأموریت های جدید باشگاه است.
وی افزود: رویکرد مطلوب جهت شبکه سازی پژوهشی ایجاد جریان ملی دانش است. بدین منظور باید با انجام پژوهش های فاخر جهانی تلاش نماییم که صنایع، مسائل خویش را به این جریان انتقال دهند.1400/02/18
10:20:25
5.0 / 5
1299
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد