نکسترو

استادیار ایرانی جزو پراستنادترین نویسندگان ۲۰ ساله مجله Electronic Commerce Resea

استادیار ایرانی جزو پراستنادترین نویسندگان ۲۰ ساله مجله Electronic Commerce Resea

نکسترو: دکتر حمیدرضا خدمتگزار، استادیار پژوهشکده فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران جزو پراستنادترین نویسندگان 20 سال انتشار مجله معتبر Electronic Commerce Research جای گرفت.به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، برمبنای ارزیابی انتشار یافته در مجله علمی Electronic Commerce Research در مقاله ای با عنوان "y۲۰ years of Electronic Commerce Research" که به مناسبت بیستمین سالگرد انتشار این مجله انتشار یافته است، دکتر حمیدرضا خدمتگزار، استادیار پژوهشکده فناوری اطلاعات ایرانداک در زمره پر استنادترین نویسندگان این مجله طی ۲۰ سال قبل معرفی شده است.

بر اساس این ارزیابی، وی در در رده سوم از نظر شاخص (TC/TP = cites per publication)، در رده چهارم از نظر بیشترین تعداد استناد، و در رده پنجم از نظر شاخص H قرار گرفت. همین طور یکی از مقاله های وی در این مجله در شاخه موضوعی «انتظارات، رضایت و وفاداری مشتری آنلاین» بعنوان پراستنادترین مقاله شناخته شده است.

بنابر اعلام روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، مجله Electronic Commerce Research از معتبرترین مجلات علمی در حوزه تجارت الکترونیکی است که توسط انتشارات Springer Nature منتشر می شود و در پایگاه های استنادی معتبر جهانی همچون Web of Science (با ضریب اثر ۲.۵۰۷ و چارک Q2) و Scopus (چارک Q1) نمایه شده است.منبع:

1400/02/14
20:59:52
5.0 / 5
1146
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد