نکسترو

فراخوان ارسال مقاله و ثبت نام در كنفرانس سالانه فیزیك ایران

فراخوان ارسال مقاله و ثبت نام در كنفرانس سالانه فیزیك ایران

به گزارش نکسترو انجمن فیزیک ایران با همکاری دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان کنفرانس سالانه فیزیک ایران را، روزهای اول تا چهارم شهریورماه سالجاری به صورت برخط برگزار می نماید.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دبیر اجرایی این رویداد ملی با بیان این خبرگفت: هدف از برگزاری کنفرانس سالانه فیزیک ایران، ایجاد فضای مناسب جهت عرضه دستاوردهای پژوهشی فیزیک دانان کشور در یک سال گذشته و آشنایی با مباحث روز دنیا در زمینه های مختلف علم فیزیک است.
دکتر آذر تفریحی اضافه کرد: در این کنفرانس، سخنرانی های عمومی و تخصصی در حوزه های مختلف همچون فیزیک ذرات بنیادی و میدان ها، فیزیک هسته ای، فیزیک اتمی و مولکولی، الکترومغناطیس، اپتیک، آکوستیک، انتقال گرما، مکانیک کلاسیک و دینامیک شاره ها، فیزیک گازها، پلاسماها وتخلیه های الکتریکی، ماده چگال، فیزیک میان رشته ای و حوزه هایی از علم و فنّاوری که با آن مرتبطاند و همینطور نجوم و اخترفیزیک عرضه می شود.
استادیار دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان، تاکید کرد: محققان و پژوهشگران کشور، می توانند تا ۱۵ اردیبهشت ماه مقالات خویش را از راه سامانه انجمن فیزیک ایران ارسال نمایند. همچنین، مجموعه ای از دستاوردهای پژوهشی در این کنفرانس به صورت پوستر عرضه خواهد شد.
بنا بر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، ثبت نام درکنفرانس سالانه فیزیک ایران جهت بهره مندی از سمینارها و سخنرانی های جانبی، تا ۳۱ تیرماه با رفتن به وبگاه این کنفرانس به نشانی https: //www.psi.ir/farsi.asp?page=physics1400 امکان پذیر است.
منبع:

1400/02/13
16:51:43
5.0 / 5
1256
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد