نکسترو
معاون پژوهشی دانشگاه در مراسم تقدیر از بانوی دانشجوی دكتری تاكید كرد

حمایت دانشگاه امیركبیر از افراد با برون دادهای اجتماعی و پژوهشی با كیفیت

حمایت دانشگاه امیركبیر از افراد با برون دادهای اجتماعی و پژوهشی با كیفیت

به گزارش نکسترو معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مراسم تقدیر از بانوی دانشجوی دکتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر که توانسته است با وجود سه فرزند به دستاوردهای علمی و آموزشی برسد، اظهار داشت: سیاست دانشگاه توجه به تولیدات و پژوهش های با کیفیت است و دانشگاه به افرادی که دارای برون دادهای پژوهشی با کیفیت و بروندادهای اجتماعی هستند توجه دارد.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر حسین حسینی تودشکی در مراسم تقدیر از فاطمه پرستش دانشجوی دوره دکتری دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر که با حضور دکتر مالک نادری مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه و دکتر عباس نصیرایی مقدم رئیس دانشکده مهندسی پزشکی برگزار شد، اظهار نمود: خانم پرستش با سه فرزند توانسته است دوره دکتری خویش را به پایان برساند و به دستاوردهای علمی و آموزشی زیادی هم برسد.

وی با بیان اینکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر به افرادی که دارای برون دادهای پژوهشی با کیفیت و برون دادهای اجتماعی هستند توجه دارد، تصریح کرد: سیاست دانشگاه توجه به تولیدات و پژوهش های با کیفیت است که در این راستا دانشگاه حمایت های خاصی انجام خواهد داد.

دکتر مالک نادری، مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی امیرکبیر هم اظهار داشت: دانشگاه همواره قدردان تلاشهای اساتید و دانشجویان اثرگذار است.

وی ادامه داد: دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از نظر علمی و آموزشی زبانزد محافل علمی است.

دکتر نصیرایی مقدم، رئیس دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر هم در این مراسم اظهار داشت: دانشگاه صنعتی امیرکبیر بخصوص دانشکده مهندسی پزشکی به افراد شاخص علمی و آموزشی توجه جدی دارند.

وی تصریح کرد: خانم فاطمه پرستش هر سه مقطع تحصیلی کارشناسی، ارشد و دکتری را دانشجوی دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر بوده است.

بر مبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، رئیس دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: این دانشجو علاوه بر اینکه مادر سه فرزند هستند، توانسته اند به پیشرفت های علمی و آموزشی فوق العاده ای دست یابند.

منبع:

1399/12/28
14:03:58
0.0 / 5
1243
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد