نکسترو
وزیر ارتباطات:

35 هزار نفر از مردم بشاگرد به اینترنت متصل شدند

35 هزار نفر از مردم بشاگرد به اینترنت متصل شدند

به گزارش نکسترو وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: 35 هزار نفر از مردم شهرستان بشاگرد با بهره برداری از سایت های ایرانسل به شبکه جهانی وب دسترسی پیدا کردند.


محمدجواد آذری جهرمی روز چهارشنبه در آیین بهره برداری از طرح های ارتباطی حوزه روستایی هرمزگان که به صورت ویدئو کنفرانسی در استانداری هرمزگان برگزار شد، گفت: همکاران فنی در مدت ۴ ماه اقدام مهمی برای محرومیت زدایی از بشاگرد و برقراری عدالت ارتباطی انجام دادند.
وی باگرامیداشت یاد و خاطر حاج عبدالله والی تلاش زیادی برای محرومیت زدایی در بشاگرد انجام دادند افزود: پوشش بشاگرد از متوسط کشوری بالاتر رفته و می توان گفت بشاگرد از محرمیت ارتباطی خارج شده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: روستاهای باقی مانده باید تا پیش از اختتام سال جاری به شبکه ملی اطلاعات متصل شوند و برای این منظور ۲۲ سایت باقی مانده ظرف ۱۰ روز آینده آماده راه اندازی شوند.
آذری جهرمی بیان داشت: در این ۶ ماه که ۲ ماه آن به برنامه ریزی و تامین اعتبار گذشت ۱۸۵ سایت در استان نصب و ارتقاء داده شد.
وی اظهار داشت: این سایت ها در شهرستان های مختلف همچون بشاگرد، بندرعباس، حاجی آباد، بندرلنگه، بستک، رودان و سایر شهرستان ها می شود.
وی تصریح کرد: بنا بود ۷۲ سایت در بشاگرد بهره برداری شود که ۲۲ سایت به برنامه نرسید و تا آخر سال مابقی این طرحها آماده بهره برداری خواهند شد.
منبع:

1399/12/23
12:02:06
0.0 / 5
1424
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد