نکسترو

سه عضو هیات علمی در بین دانشمندان یك درصد برتر جهان

سه عضو هیات علمی در بین دانشمندان یك درصد برتر جهان

نكسترو: دو عضو هیات علمی دانشكده مهندسی مكانیك و یك عضو هیات علمی دانشكده مهندسی شیمی و مواد دانشگاه صنعتی شاهرود برمبنای آخرین اعلام پایگاه فاكتورهای اساسی علم (ESI) در جمع دانشمندان یك درصد برتر دنیا قرار گرفتند.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، براساس آخرین نتایج اعلام شده از طرف پایگاه فاکتورهای اساسی علم، دکترمحمدحسین احمدی و دکترعلی اکبر ملکی دو عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک و دکتر ماشاالله رضاکاظمی، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی شیمی و مواد این دانشگاه، در جمع دانشمندان یک درصد برتر دنیا قرارگرفتند.
پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز به ارائه لیستی از پژوهشگران برتر دنیا می پردازد که هر دو ماه یک دفعه بر طبق آخرین تحولات در شبکه علم بین الملل روزآمد می شود.
مرجعیت علمی مبنای گزینش پژوهشگران برتر در پایگاه طلایه داران علم است و بر طبق تعداد ارجاعات صورت گرفته به پژوهش های پژوهشگران تعیین می شود و همین طور ارجاعات یا استنادها، بیان کننده میزان استفاده از نتایج پژوهش های انتشار یافته هستند.
بنا بر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، هر چقدر تعداد استنادهای صورت گرفته به پژوهش های یک محقق بیشتر باشد، کیفیت پژوهش های وی بالاتر بوده و این پژوهش ها از جانب جامعه علمی بیشتر پذیرفته شده اند.
منبع:

1399/08/28
13:41:11
5.0 / 5
1627
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد