نکسترو

برترین مروجان دانشگاهی فناوری نانو معرفی می گردند

برترین مروجان دانشگاهی فناوری نانو معرفی می گردند

برترین نهادهای ترویجی دانشگاهی فناوری نانو در ایام پایانی آبان ماه در مراسمی از طرف ستاد توسعه فناوری نانو به صورت آنلاین معرفی خواهند شد.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در امتداد پشتیبانی از ترویج فناوری نانو در دانشگاه مبادرت به تأسیس نهادهای ترویجی دانشگاهی در دانشگاه های سراسر کشور کرده است، در امتداد تشویق نهادهای ترویجی و ایجاد رقابت مثبت در جهت ترویج همگانی فناوری نانو و آشنایی حداکثری دانشجویان در رشته های مختلف با فناوری نانو، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با تدوین بخشنامه هایی از کارهای ترویجی نهادهای ترویجی حمایت می کند.
نهادهای ترویجی با ارسال گزارش کارهای خود با سایر نهادهای ترویجی رقابت می کنند و آثار برگزیده در مراسم اختتامیه که به صورت سالیانه و در آخر هرسال تحصیلی برگزار می شود، معرفی می گردند.
در راستای تقدیر از کارهای یک ساله نهادهای ترویجی در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۳۹۸، نهادهای ترویجی آثار خودرا تا آخر شهریور به دبیرخانه شبکه نهادهای ترویجی ارسال کرده اند و داوری آثار در مدت یک ماهه انجام شده است و آثار برگزیده در بخشنامه های آثار رسانه ای (وبلاگ، کلیپ و انیمیشن، رسانه اجتماعی، نشریه)، هفته نانو و تجربه تو (فعالیت های ترویجی که در دسته کارهای اشاره شده قرار نمی گیرد) مشخص شده است.
هر سال مراسم اختتامیه در سالهای گذشته به صورت حضوری و با دعوت از نهادهای ترویجی و مهمانان دیگر برگزار می شد، اما باتوجه به شرایط کنونی و انتشار ویروس کرونا، مراسم اختتامیه امسال به صورت مجازی و بوسیله بسترهای آپارات و پخش زنده اینستاگرام ۲۸ آبان ماه در ساعت ۱۴ انجام می شود. شرکت عموم علاقه مندان در این نشست آزاد است.
آیین نامه های ترویجی حمایتی-رقابتی برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ با در نظر گرفتن شرایط پیش آمده و کارهای غیرحضوری دانشجویان و گروه های دانشجویی پس از برگزاری مراسم اختتامیه در نیمه اول آذرماه اطلاع رسانی می شود.


1399/08/24
14:18:11
5.0 / 5
1606
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد