نکسترو

انجام تحقیقات پیشرفته تر در جهان درگیر كرونا

انجام تحقیقات پیشرفته تر در جهان درگیر كرونا

دانشگاه ˮنیوكاسل ˮ( Newcastle) استرالیا كه همیشه از دانشگاه های پیشرو در پژوهش بوده است، اعلام نمود كه تحقیقات خودرا پیشرفته تر دنبال خواهدنمود.


به گزارش نکسترو به نقل از نیوکاسل هرالد، در میان شرایط نبود اطمینان در تحقیقات انجام شده در مورد پاندمی "کووید-۱۹"، دانشگاه نیوکاسل ارزش تحقیقات خودرا برجسته تر خواهدنمود.
مقرر است پروفسور "جنت نلسون"( Janet Nelson) معاونت تحقیقات و نوآوری یک سخنرانی عمومی عرضه نماید و این سخنرانی در حالی برگزار می شود که باتوجه به شیوع "کووید-۱۹"، دانشگاه ها به سبب از دست دادن دانشجویان بین المللی، با افت شدید بودجه روبه رو هستند.
بودجه این ماه دولت فدرال یک بسته کمک مالی تحقیقاتی به ارزش یک میلیارد دلار بود تا به دانشگاه ها کمک گردد که با این بحران مقابله کنند.
دولت معتقد می باشد که این پول در مورد پشتیبانی از بهترین و درخشان ترین ذهن هاست که ایده های آنها به بهبود شرایط کشور کمک می نماید.
مقرر است دولت استرالیا ۵.۶ میلیون دلار برای مطالعه روش های "تسریع در تجاری سازی تحقیقات غیرپزشکی با اولویت مشارکت های جدید بین دانشگاه ها و صنعت" هزینه کند.
در سال ۲۰۱۸ میلادی، پژوهشگران دانشگاه نیوکاسل بیش از ۱۰۹ میلیون دلار بودجه تحقیق و توسعه کسب کردند. از این مقدار، ۳۴ میلیون دلار از طرف صنایع، خیرین و دیگر منابع تامین شده است.
نلسون اظهار داشت: با افزایش فشار در رقابت برای کسب کمک های مالی، دانشگاه ها برای ادامه فعالیت خود به این بودجه نیازمندند.1399/08/06
23:06:03
5.0 / 5
1501
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد