نکسترو
با شكست انحصار شركت های خارجی؛

عملیات ژئوفیزیكی صنعت نفت بومی شد

عملیات ژئوفیزیكی صنعت نفت بومی شد

به گزارش نكسترو یك شركت دانش بنیان داخلی، موفق به بومی سازی خدمات بالادستی صنعت نفت مانند عملیات لرزه نگاری دوبعدی و سه بعدی، پردازش و تفسیر داده های لرزه ای شد، خدماتی كه كاهش وابستگی و انحصار شركت های خارجی را بدنبال خواهد داشت.


به گزارش روز چهارشنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این شرکت دانش بنیان توانسته با بومی سازی عملیات ژئوفیزیکی، تکیه بر دانش روز، نیروی انسانی متخصص و مجرب و همینطور ارتباطات جهانی موثر، انحصار شرکت های خارجی را از میان بردارد.
بنابر این گزارش هدف از تأسیس این شرکت دانش بنیان تأمین نیازها و خدمات بالا دستی نفت مانند عملیات لرزه نگاری دو بعدی و سه بعدی، پردازش و تفسیر این داده ها بوده است.
به گفته داود سرباز مدیر عامل شرکت مزبور این مجموعه در خلال این سال ها مدیریت پروژه هایی از قبیل عملیات لرزه نگاری بهار، گلستان، بی بی حکیمه، نصرآباد، تندیس، اهواز و غیره را با اتکا به توان داخلی برعهده داشته و موفق به انجام این پروژه ها در شرایط سخت و مناطق صعب العبور شده است.
وی می گوید: این شرکت علاوه بر استفاده از نرم افزارهای فنی و مهندسی روز دنیا، با استفاده از نرم افزارها و تکنیک های مدیریتی روز، مانند نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی IFS موفق به برنامه ریزی، انجام و اتمام موفقیت آمیز این پروژه های ملی شده است
او بیان می کند: با استفاده از استانداردهای مدیریتی ISO۹۰۰۱، ISO۱۴۰۰۰، ISO۲۱۰۰۰ و ISO۴۵۰۰۱ در حوزه های مدیریتی کیفیت، پروژه، ایمنی، بهداشت و محیط زیست کوشیده است تا علاوه بر انجام پروژه ها با کیفیت مناسب به جنبه های اجتماعی و زیست محیطی هم نگاه ویژه ای داشته باشد.


1399/07/19
10:52:38
5.0 / 5
1567
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد