نکسترو

آخرین فرصت ثبت نام در جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی

آخرین فرصت ثبت نام در جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی

نکسترو: به گزارش نکسترو، آخرین فرصت ثبت نام در بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی اعلام گردید.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر مجید رمضانی، دبیر هیات اجرایی بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: مطابق دوره های گذشته این دوره شامل دو بخش افراد حقیقی و نهادهای حقوقی حوزه علوم پزشکی است. برگزیدگان دسته اول، از بین فناوران، مخترعان، صاحبان محصول فناوری، محققان، محققان جوان، محققان دانشجو و صاحبان پژوهش های برتر و برگزیدگان حقوقی از میان مؤسسات در رابطه با پژوهش و فناوری شامل دانشگاه های علوم پزشکی، مراکز رشد فناوری، مراکز تحقیقاتی، نشریات علوم پزشکی، کمیته های تحقیقات دانشجویی، واحدهای فناور و همینطور مؤسسات غیردولتی حامی پژوهش و فناوری معرفی خواهند شد.
وی ادامه داد: نظر به تاکید مقام معظم رهبری به مهار تورم و رشد تولید و اهمیت انجام پژوهشها در جهت حل مسائل اساسی نظام سلامت کشور در این دوره، دبیرخانه جشنواره مبادرت به تشویق و پشتیبانی از مهم ترین طرح های موفق اثرگذار در رفع بحران ها و معضلات خاص اخیر نظام سلامت شامل مشکلات بهداشتی، درمان و آموزش کشور کرده است و با این هدف کمیته تخصصی بهره وری و ارتقای سلامت تشکیل شده است.
دبیر هیات اجرایی بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی اضافه کرد: پژوهشگران می توانند در پنج کمیته فناوری سلامت، کمیته علوم بالینی و سلامت، کمیته علوم پایه پزشکی، کمیته بهره وری و ارتقای سلامت و کمیته دانشجویی در فراخوان جشنواره شرکت نمایند. شرط ثبت نام در گروه محققان، دارا بودن شاخص H 20 و بالاتر و برای گروه محققان جوان H 15 و بالاتر و حداکثر سن ۳۵ سال است و مبنای ارزیابی برحسب امتیازات کسب شده در کارنامه پژوهشی افراد است. در کمیته های فناوری سلامت، بهره وری و ارتقای سلامت، دانشجویی و گروه پژوهش برتر محدودیت H index وجود ندارد.
دبیر هیات اجرایی جشنواره رازی ضمن اشاره به گروه پژوهش برتر، اظهار داشت: متقاضی این گروه می تواند به صورت مستقل با یک مقاله اصیل پژوهشی پراستناد در ارتباط با سه سال گذشته، با شرایط اعلام شده در فراخوان در یکی از دو کمیته علوم بالینی و سلامت یا کمیته علوم پایه پزشکی شرکت کند، ازاین رو برای یک تحقیق خوب و پرارزش در جشنواره جایگاه تعریف شده وجود خواهد داشت.
دبیر هیات اجرایی جشنواره همینطور اظهار داشت: ثبت نام داوطلبان در بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی که از روز دوشنبه، ۶ شروع شده، تا پایان وقت اداری ۶ مهرماه به مدت یک ماه ادامه خواهد یافت. فرآیند ثبت نام با عضویت در سامانه جشنواره رازی و ارسال آثار به صورت الکترونیکی از آدرس research.behdasht.gov.ir/razi1402 صورت می گیرد.
به نقل از روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی دوم بهمن ماه سالجاری در محل سالن اجلاس سران کشور برگزار می شود.
منبع:

1402/06/10
18:36:20
5.0 / 5
253
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد