نکسترو
با حضور معاون تحقیقات وزیر بهداشت صورت گرفت

شروع فعالیت مجتمع مراکز تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

شروع فعالیت مجتمع مراکز تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

نکسترو: محل جدید مرکز مهارت ها و تجهیزات پزشکی و نیز مجتمع مراکز تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حضور معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت راه اندازی شد.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر یونس پناهی، معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت در مراسم افتتاح دو مرکز تحقیقاتی اصفهان، اظهار نمود: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در میان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در زمینه مرجعیت علمی و تولید علم و فناوری جزو دانشگاه های برتر کشور است.

وی یکی از الزامات مراکز تحقیقاتی را علاوه بر نیروی انسانی مجرب، تهیه زیر ساخت های فیزیکی دانست و اظهار داشت: بسیار خرسندم که شاهد این اتفاق مبارک بودم که دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای تمرکز ۱۷ مرکز تحقیقاتی و تبادل اطلاعات پژوهشی بین مراکز، مجتمع مراکز تحقیقاتی را ساخته که مورد بهره برداری قرار می گیرد.

دکتر پناهی در ادامه اظهار داشت: این دانشگاه دارای لابراتوار جامع تحقیقات است که به همه پژوهشگران دانشگاه، خدمات عرضه می دهد.

دکتر شاهین شیرانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هم ضمن ارج نهادن به مقام پژوهشگران پر تلاش دانشگاه و بیان اهمیت مقوله پژوهش های کاربردی در جهت ارتقای سلامت آحاد جامعه و تولید ثروت از علم، بر حمایت همه جانبه و در حد توان دانشگاه از مراکز تحقیقاتی، پژوهشکده ها در رسیدن به اهداف عالیه دانشگاه تصریح کرد.1402/05/15
13:21:02
5.0 / 5
271
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد