نکسترو
ویژه دانشجویان تحصیلات تكمیلی و دانش آموختگان علاقه مند به حیطه سالمندی؛

مدرسه تابستانی سالمندی

مدرسه تابستانی سالمندی

نکسترو: نخستین مدرسه تابستانی سالمندی برای توانمندسازی مراقبت از سالمندان انجام می شود.به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، اولین دوره حضوری توانمندسازی مراقبت از سالمندان، توسط گروه آموزشی و مرکز تحقیقات سالمندی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و انجمن علمی سالمندشناسی و طب سالمندان ایران، تحت عنوان مدرسه تابستانی سالمندی، برگزار می گردد.

این مدرسه تابستانی ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دانش آموختگان مشتاق حیطه سالمندی است و عناوینی همچون اختلالات روانشناختی و اصول مراقبتی، اختلالات حرکتی و عضلانی اسکلتی، مشاوره تغذیه، کارهای ورزشی و ماساژدرمانی، طب سنتی، مراقبت های تسکینی، مراقبت های ادغام یافته بهداشتی، تکنولوژی های کمکی، مدیریت دارویی، توانمندسازی مراقبین و مراقبت های روانی اجتماعی، مهم ترین عناوینی هستند که در این دوره ارائه می شود.

این دوره به مدت چهار روز در ایام ۴ تا ۷ شهریورماه سال جاری برگزار می گردد و مهلت ثبت نام در این دوره آموزشی تا ۳۰ مرداد ماه خواهد بود.

متقاضیان شرکت در این دوره آموزشی می توانند برای اطلاعات بیشتر به آدرس https: //irca.uswr.ac.ir مراجعه کنند و یا با تلفن ۰۲۱۲۲۱۸۰۱۵۴ تماس بگیرند.

اطلاعات بیشتر درباره ی جزئیات برنامه های این دوره آموزشی، در فایل زیر در دسترس است:

برنامه های مدرسه تابستانی سالمندی

منبع:

1402/05/08
10:28:17
5.0 / 5
286
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد