نکسترو
رئیس سازمان نقشه برداری:

در پهنه های دارای فرونشست پروژه اجرا نمی شود

در پهنه های دارای فرونشست پروژه اجرا نمی شود

به گزارش نکسترو، رئیس سازمان نقشه برداری اظهار داشت: همکاری را با وزارت راه و شهرسازی شروع کرده ایم تا از اجرای پروژه ها در مناطق دارای خطر فرونشست خودداری شود.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، علی جاویدانه - رئیس سازمان نقشه برداری در نشست هم اندیشی هیئت رئیسه سازمان برنامه و بودجه با روسای این سازمان در استان ها اظهار نمود: در زمینه فرونشست همکاری را با وزارت راه و شهرسازی شروع کرده ایم تا ساخت و سازها و پروژه ها در پهنه هایی که با خطر فرونشست مواجهند اجرا نشوند.
وی ادامه داد: طرح تهیه و تأمین نقشه های ۳۵۱ شهر فاقد نقشه مورد نیاز سرشماری نفوس و مسکن ثبتی مبنا ۱۴۰۵ را در دستور کار داریم.
جاویدانه ضمن اشاره به نوسازی و تعمیرات اساسی ناوگان آبنگار خاطرنشان کرد: اخیرا دو دستگاه از شناور ها که در ارتباط با آبنگاری بود را فعال کردیم.
به نقل از ایشان، چارت های بین المللی که قبلاً توسط انگلیسی ها تهیه می شد امروز توسط سازمان نقشه برداری تهیه و در اختیار شناور ها در خلیج فارس قرار می گیرد.
رئیس سازمان نقشه برداری، پایش تراز دریا را از دیگر اقدامات سازمان نقشه برداری دانست و اظهار داشت: در منطقه مکران این پایش صورت می گیرد. به صورت کلی اجرای سیاستهای توسعه دریا محور بدون پایش دریا محقق نخواهد شد.
منبع:

1402/04/02
18:51:35
5.0 / 5
284
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد