نکسترو

اختصاص گرنت به طرح های آموزش ترکیبی در دانشگاه علوم پزشکی هوشمند

اختصاص گرنت به طرح های آموزش ترکیبی در دانشگاه علوم پزشکی هوشمند

نکسترو: نکسترو: دانشگاه علوم پزشکی هوشمند، جزییات چهارمین فراخوان گرنت طرح های توسعه ای آموزش ترکیبی خودرا ارائه داد.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی هوشمند در امتداد ماموریت خویش بمنظور توسعه آموزش ترکیبی و اعتلای جایگاه یادگیری الکترونیکی در آموزش عالی سلامت و همانند سالهای قبل، حمایت های ویژه از دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز آموزشی و تحقیقاتی در رابطه با آموزش ترکیبی را در برنامه های خود لحاظ کرده است.
بر طبق وظایف محوله و پیرو مصوبه شورای آموزشی_پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی و در امتداد تحقق اهداف عالی برنامه توسعه آموزش ترکیبی، دانشگاه علوم پزشکی هوشمند، چهارمین فراخوان گرنت طرح های توسعه ای آموزش ترکیبی خودرا ارائه کرده است.
فرصت ارسال طرح های پژوهشی و توسعه ای آموزشی تلفیقی از روز سه شنبه، ۱۶ خرداد ماه شروع شده و تا دوشنبه ۱۶ مرداد ماه سال جاری ادامه دارد. طرح های پژوهشی می بایست در قالب پروپزال باشند و در سامانه پژوهشیار دانشگاه علوم پزشکی هوشمند بارگزاری شوند تا بعد از انجام پروسه داوری و تصویب طرح در شورای آموزشی_پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی هوشمند، اقدامات مربوطه برابر روال تعیین شده بمنظور عقد قرارداد با پژوهشگر صورت گیرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هوشمند، پژوهشگران برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۴۱۱۳۴-۰۲۱ داخلی۶۱۰ و ۶۱۱ تماس بگیرند و یا بوسیله صندوق الکترونیکی واحد مدیریت امور پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی هوشمند به آدرس research.smums@gmail.com در تماس باشند.
پژوهشگران برای دریافت شیوه نامه گرنت می توانند اینجا کلیک کنند.1402/03/22
07:15:11
5.0 / 5
349
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد