نکسترو

رؤسای برتر دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی و فناوری نشان سرو گرفتند

رؤسای برتر دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی و فناوری نشان سرو گرفتند

به گزارش نکسترو، در آخرین روز اجلاس رؤسای دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری به ۱۴ نفر از رؤسای دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری کشور بعنوان رؤسای برتر «نشان سرو» اهدا شد.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، در مراسمی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در شیراز به ۱۴ نفر از رؤسای دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری کشور بعنوان رؤسای برتر نشان سرو اهدا شد.
بر طبق این گزارش؛ از بین رؤسای دانشگاه های کشور، ۱۰رئیس دانشگاه بعنوان رؤسای برتر؛ از بین رؤسای پژوهشگاه ها ۲ رئیس پژوهشگاه و از بین رؤسای پارک های علم و فناوری هم ۲ رئیس پارک، بعنوان مدیرانی که بهترین عملکرد را در یک سال قبل داشتند، انتخاب و نشان سرو را از دست وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دریافت نمودند.
دکتر مسعود میرزایی رئیس پارک علم و خراسان رضوی، محمد نبی شهیکی رئیس پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، مرتضی توکلی رئیس پژوهشگاه ملی ‏اقیانوس شناسی و علوم جوی ایران، حمید امیدوار رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی، مجتبی ذوالفقاری رئیس دانشگاه اراک، دکتر احمدعلیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه، حسین هرسیج رئیس دانشگاه اصفهان، سید علی قاسم زاده رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی، دکتر عباسعلی رضاپور رئیس دانشگاه صنعتی بیرجند، صفر نصراله زاده رئیس دانشگاه تبریز، سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران، مریم بردبار رئیس دانشگاه حضرت معصومه، منصور انبیاء رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران و عباس کلانتری خلیل آباد رئیس دانشگاه یزد در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفتند.
همینطور رؤسای برتر علاوه بر نشان سرو، لوح سپاس و تندیس؛ یک پایه تشویقی هم توسط وزیر علوم اهدا شد.
به نقل از روابط عمومی مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام (ISC)، در مراسم اختتامییه همینطور از پوستر نمایشگاه «جاذبه تحصیل در ایران» رونمایی گردید. همینطور از بین رؤسای مؤسسات پژوهشی، رئیس مؤسسه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی و از بین پارک های علم و فناوری هم رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان بعنوان رؤسای برتر عرضه شدند.
منبع:

1402/02/25
10:15:26
5.0 / 5
298
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد