نکسترو

کارگاه آشنایی با وظایف و پروسه صدور مجوز راه اندازی دفاتر کاریابی تخصصی علمی کاربردی

کارگاه آشنایی با وظایف و پروسه صدور مجوز راه اندازی دفاتر کاریابی تخصصی علمی کاربردی

نکسترو: معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری دومین کارگاه آموزشی- توجیهی آشنایی با وظایف و پروسه صدور مجوز راه اندازی دفاتر کاریابی تخصصی علمی کاربردی در این دانشگاه با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آگاهی داد.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر علی صدر با بیان این خبر اظهار داشت: پیرو انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک با معاونت توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت کار و با هدف نقش آفرینی بیشتر دانشگاه و مراکز آموزش علمی کاربردی در توسعه اشتغال کشور، مقرر می باشد نسبت به ایجاد دفاتر کاریابی تخصصی در مراکز آموزشی واجد شرایط اقدام گردد.
وی ادامه داد: دومین کارگاه توجیهی آشنایی با نقش، وظایف و نحوه صدور مجوز راه اندازی دفاتر کاریابی ویژه مراکز آموزش علمی کاربردی با حضور کارشناس مسئول مرکز هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران و کارشناسان حوزه پژوهش و فناوری واحدهای استانی و رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی سراسر کشور انجام شد.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی اشاره کرد: در ابتدای این جلسه، سیاست های کلی دانشگاه در تکمیل زنجیره آموزش های شغل محور بوسیله ایجاد دفاتر کاریابی تخصصی و بخشنامه های ابلاغی عنوان شد. سپس مباحث در رابطه با شرایط صدور مجوز دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی، فرآیندهای گرفتن مجوز کاریابی در سامانه ذیربط عنوان شد. در آخر جلسه رؤسای مراکز آموزشی دانشگاه نیز سؤالات، نقطه نظرات و پیشنهادات خودرا مطرح نمودند که پاسخ آنها نیز داده شد.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، صدر در آخر ابراز امیدواری کرد: با راه اندازی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی تخصصی در مراکز آموزش علمی کاربردی، علاوه بر تقویت بیش از پیش ارتباط جامعه و صنعت، توانمندسازی کارجویان بوسیله خدمات آموزشی قابل ارائه در این مراکز مورد توجه قرار گیرد.1402/01/01
02:40:50
5.0 / 5
310
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد