نکسترو

سامانه انتشار اطلاعات طرح های پژوهشی بنیاد ملی علم ایران

سامانه انتشار اطلاعات طرح های پژوهشی بنیاد ملی علم ایران

به گزارش نکسترو، صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور با هدف تسهیل و تسریع دسترسی مخاطبان به گزارش های عملکرد این نهاد، سامانه انتشار اطلاعات طرح های پژوهشی بنیاد ملی علم ایران را راه اندازی نمود.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، در راستای شفافیت و در دسترس قرار گرفتن اطلاعات که پیش از این هم به ضرورت اجرای آن تاکید شده بود؛ سامانه ای تحت عنوان سامانه «انتشار اطلاعات طرح های پژوهشی بنیاد ملی علم ایران» به راه افتاده است.

با هدف تسهیل و تسریع دسترسی مخاطبان به گزارش های عملکرد صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور و همسو با سند شفافیت که عرضه و دسترسی آزاد مخاطبان و کاربران به اطلاعات است، سامانه «انتشار اطلاعات طرح های پژوهشی بنیاد ملی علم ایران» در اسفند ماه ۱۴۰۱ در دسترس عموم مخاطبان قرار گرفت.
به نقل از روابط عمومی صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور (INSF)، در این سامانه، اطلاعات پایه کلیه حمایت های بنیاد از زمان تأسیس در سال ۱۳۸۲ تابحال قابل جستجو است. علاوه برآن نمودارهای آماری شامل پیشنهادهای دریافتی و طرح های مصوب به تفکیک سال، توزیع استانی حمایت ها، حمایت ها به تفکیک حوزه علمی، مدت زمان اجرای طرح، نرخ پذیرش طرح، وضعیت جاری طرح ها، توزیع رتبه علمی پژوهشگران، توزیع سنی پژوهشگران، طرح های مصوب به تفکیک قالب حمایتی و توزیع پیشنهادهای دریافتی و طرح های مصوب به تفکیک مکان اجرا در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
منبع:

1401/12/27
08:19:57
5.0 / 5
415
تگها: پژوهش
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد