نکسترو

انتخاب 34 ایده برتر در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت در سال 1401

انتخاب 34 ایده برتر در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت در سال 1401

نکسترو: به گزارش نکسترو، در چهارمین رویداد «الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت»، 34 ایده برتر ارائه شد.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر پیمان صالحی، معاون پژوهشی وزیر علوم در این خصوص اظهار نمود: طی سال­ های اخیر تغییرات در وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور و رشد کمّی و کیفی دانشگاه ها و مراکز علمی، لزوم تدوین روش­ ها و راهکارهای نوین در همکاری متقابل بین دانشگاه­ ها با جامعه و صنعت را بیشتر از پیش نمایان کرده است. خوشبختانه در سال ۱۴۰۱ و در جهت توسعه ارتباط دانشگاه­ ها با جامعه و صنعت چهارمین رویداد " الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت" با هدف شناسایی و تقدیر از ایده ­ها و الگوهای نوین در توسعه و تسهیل ارتباط دانشگاه ­ها، پژوهشگاه ­ها و مؤسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری با جامعه و صنعت، برگزار و ۳۴ ایده برتر ارائه شد.
همینطور کتابی با عنوان چهارمین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت از جانب دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انتشار یافته است.
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، کتاب چهارمین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت از راه بخش کتاب­ ها و گزارش­ ها در سامانه ساجد قابل مشاهده و دانلود است.
منبع:

1401/12/24
13:21:34
5.0 / 5
477
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد