نکسترو

معرفی پژوهشگران برتر جشنواره ابن سینا

معرفی پژوهشگران برتر جشنواره ابن سینا

نکسترو: نکسترو: نفرات برتر حوزه پژوهش بیست و دومین جشنواره ابن سینا از طرف معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران معرفی گشتند.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر اکبر فتوحی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیست و دومین جشنواره ابن سینا که بامداد امروز در تالار دارالفنون دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد، در سخنانی گفت: تصمیم نداریم که در این نشست به معرفی دستاوردهای خود بپردازیم. مرسوم می باشد که برگزیدگان در این برنامه سخنان کوتاهی خواهند داشت.
وی با اعلان اینکه برگزیدگان در ۳ بخش انتخاب شده اند، اشاره کرد: برگزیدگان در بخش های آموزش، پژوهش و ارائه خدمات انتخاب شده اند. پروسه نهایی داوری حدود ۴ ساعت زمان برد. قبل از جلسه داوری نهایی، جلسات داوری بصورت اختصاصی در هر بخش برگزار شده بود.
به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، پژوهشگران برتر بیست و دومین جشنواره ابن سینا در بخش های علوم پایه، علوم بالینی و کتاب تالیفی انتخاب شدند و بر این اساس، دکتر لیلا آزادبخت، دکتر محمدرضا محمدی و دکتر هانیه السادات اجتهد در زمینه علوم پایه؛ دکتر زینب آریانیان، دکتر محمدکاظم آقامیر و دکتر سید محمد ایوب زاده برای کتاب تالیفی و دکتر لقمان فیروزپور به عنوان فناور برگزیده عرضه شدند.
منبع:

1401/11/27
12:43:32
5.0 / 5
425
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد